WindowsGryBrothers: A Tale of Two Sons

Brothers: A Tale of Two Sons Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Starbreeze AB
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
386

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Świetna grafika
  • Pomysł na kontrolę dwoma braćmi
  • Baśniowy klimat
Minusy:
  • Kulejąca praca kamery
  • Brak trybu kooperacji przez sieć

Brothers: A Tale of Two Sons to baśniowa przygoda, w której dwaj bracia ruszają w świat by odnaleźć lekarstwo dla chorego ojca. Różni ich wiele – od budowy fizycznej, przez temperament, umiejętności i lęki. Właśnie dlatego doskonale się uzupełniają. 

 

Brothers: A Tale of Two Sons to gra akcji z silnym nastawieniem na budowę klimatu i przeżywanie niezwykłej, baśniowej przygody w styli braci Grimm.  Fabuła jest opowiadana w bardzo sugestywny, filmowy sposób, a gracz utożsamia się z bohaterami, którymi steruje. Brothers: A Tale of Two Sons ma inny charakter niż większość zręcznościowych gier przygodowych. Właśnie dzięki klimatowi, połączonemu z baśniowymi krainami, które przyjdzie przemierzyć bohaterom, produkcja studia Starbreeze jest wyjątkowa. Gracz może sterować dwoma bohaterami podczas samotnej kampanii.

 

W trakcie rozgrywki musimy rozwiązywać zadania logiczne oraz uczestniczyć w etapach czysto zręcznościowych. Twórcom udało się odpowiednio zbalansować wymagania stawiane graczom, dzięki czemu doświadczenie płynące z zabawy jest pełne: gra nie frustruje, ale jest ciekawą przygodą. Kampania powinna starczyć na około 4 – 5 godzin zabawy. 

 

Mimo, że gra została wydana w wersji PC, to do zabawy wymagany jest kontroler dodatkowy – pad. Jest to spowodowane faktem, że gra została zaprojektowana głównie z myślą o rynku konsolowym. Pewnym jest, że gra będzie bez problemu działała z padem od Xbox 360, jednak najprawdopodobniej nie będzie również kłopotów z innymi urządzeniami działającymi w środowisku Windows.

 

Brothers: A Tale of Two Sons zostało wydane na platformie Steam i wymaga konta w tej usłudze. 

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0