WindowsGryBurnin' Rubber 5

Burnin' Rubber 5 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Wyścigi
Producent:
XForm
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
747

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Świetna grafika
  • Wysoka jakość wykonania
  • Podobna do Burnout
Minusy:
  • Dość wtórna

Burnin' Rubber 5 to widowiskowa gra online, którą możesz uruchomić w przeglądarce. Gra bazuje na rozwiązaniach znanych z takich produkcji jak Burnout czy Crashday.

 

Burnin' Rubber 5 to widowiskowa gra wyścigowa, w której samochody są wyposażone w różnego rodzaju broń palną: karabiny, wyrzutnie rakiet, granatniki. Podczas gry można wykorzystywać dwa rodzaje oręża (pod przyciskami X i Z). Gracze biorą udział w wyścigach po zamkniętych arenach, na których rozmieszczone są power-upy (np. nitro). Podczas zabawy mogą się ostrzeliwać i zbierać pieniądze, które zwiększają wygraną. Za gotówkę można kupować nowe samochody i ulepszenia. Jeśli samochód dozna dużej ilości obrażeń dochodzi do jego eliminacji (Takedown), zupełnie jak w serii Brunout. 

 

Po każdym wyścigu zwiększany jest poziom doświadczenia, gra odblokowuje nowe elementy wyposażenia i pojazdu oraz możliwość uczestniczenia nowych wyzwaniach. 

 

Burnin' Rubber 5, jak na darmową grę online, ma bardzo wysoką jakość wykonania od strony technicznej. Gra została stworzona na silniku 3D, a szczegółowe modele pojazdów z systemem zniszczeń oraz szczegółowe plansze.

 

Burnin' Rubber 5 wymaga do uruchomienia wtyczki Adobe Shockwave Player.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0