WindowsGryCall of Duty 2

Call of Duty 2 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
Infinity Ward
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
656 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
401

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Trzy kampanie
  • Lepsza grafika niż w pierwszej części

Call of Duty 2 jest kontynuacją jednej z najważniejszych gier FPS, która dała początek serii zdobywającej rekordy sprzedaży. 

 

Druga część Call of Duty również przenosi gracza do świata ogarniętego II Wojną Światową. Gracz będzie mógł zobaczyć na własnej skórze los szeregowego żołnierza armii radzieckiej i wziąć udział w walkach o Stalingrad i Moskwę. Nie braknie również misji w skórze żołnierzy USA i Wielkiej Brytanii.  Składający się z kilkudziesięciu misji tryb dla pojedynczego gracza został podzielony na trzy kampanie, w których uczestniczymy w bitwie o Caen, Obronie Pointe, bitwie o El-Alamein i wydarzeniach D-Day. Przejście gry zajmie kilka godzin, które są wypełnione zadaniami wymagającymi niszczenia celów, przejmowania obiektów, a nawet kierowania pojazdami. Dzięki trzem bohaterom i różnym frontom działania: od mroźnej Rosji, przez Europę Zachodnią, skończywszy na Afryce, gra jest niezwykle różnorodna.

 

Call of Duty 2 bazuje na rozwiązaniach technicznych znanych z pierwszej części. Gra posiada udoskonaloną grafikę i oprawę dźwiękową. Ulepszono również tryb dla wielu graczy m.in. przez wprowadzenie nowych trybów. 

 

Call of Duty 2 możesz sprawdzić w wersji demonstracyjnej dającej dostęp do fragmentu kampanii dla pojedynczego gracza. Gra została wydana w 2005 roku na komputerach PC i konsolach Xbox 360 oraz w znacznie zmodyfikowanym wydaniu Call of Duty 2: Big Red One przygotowanej z myślą o konsolach PS2, Xbox i GameCube.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0