WindowsGryCall of Duty 4: Modern Warfare

Call of Duty 4: Modern Warfare Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
Infinity Ward
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1400 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
475

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Kampania dla pojedynczego gracza pełna emocjonujących momentów
  • Świetna grafika
Minusy:
  • Krótka kampania

Call of Duty 4: Modern Warfare przeniosło serię Call of Duty do współczesności. Przez lata seria była znana z prezentowania wydarzeń II Wojny Światowej.

 

Kampania dla pojedynczego gracza przenosi nas do różnych krajów. Grę zaczynamy w skórze brytyjskiego żołnierza elitarnych jednostek SAS, który wraz ze swoim oddziałem otrzymuje zadanie zniszczenia nacjonalistycznej grupy w Rosji, która dąży do wywołania wojny światowej wraz z islamistą, który wykonuje atak na prezydenta jednego z państw. Drugim bohaterem w grze jest żołnierz Marines, który rozpoczyna swoje operacje na Bliskim Wschodzie. Kampania dla pojedynczego gracza składa się z kilkunastu misji, pełnych widowiskowych przerywników filmowych oraz filmowych scen, w których gracz może kierować jednym z bohaterów.  Jedną z najważniejszych zalet gry jest sposób prowadzenia rozgrywki - niezwykle sugestywny i filmowy. 

 

Pod względem mechaniki rozgrywki, Call of Duty 4: Modern Warfare to klasyczna strzelanka, w której gracz walczy z przeważającymi siłami wroga przy użyciu nowoczesnego uzbrojenia: pistoletów, strzelb, karabinów szturmowych, SMG czy karabinów maszynowych.

 

Poza trybem kampanii pozwalający na emocjonujące kilka godzin zabawy, Call of Duty 4: Modern Warfare ma rozbudowany tryb sieciowy, stworzony z myślą o przyciągnięciu graczy do długiej rozgrywki. Podczas potyczek wieloosobowych zdobywane jest doświadczenie i odblokowywane perki, czyli specjalne umiejętności. 

 

Przed zakupem pełnej wersji Call of Duty 4: Modern Warfare warto sprawdzić demo pozwalające na rozegranie jednej z misji z kampanii.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0