WindowsGryCall of Duty: Advanced Warfare

Call of Duty: Advanced Warfare Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
Sledgehammer Games
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
55 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
477

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Ciekawe umiejscowienie operacji
  • Dobra kampania
  • Rozbudowany mutliplayer
Minusy:
  • Brak dema

Call of Duty: Advanced Warfare to osadzona w przyszłości gra akcji należąca do najbardziej znanej serii strzelanek FPS w historii gier wideo. 

 

Akcja gry została osadzona w 2052 roku, kiedy to dochodzi do ataku terrorystycznego mogącego wywrócić stabilność na całym świecie. Ratunkiem jest organizacja ATLAS Corp., która jest ogromną firmą militarną, która zamierza stanąć w obronie cywilizacji. 

 

Walka z terrorystami będzie możliwa dzięki świetnemu wyposażeniu. Gracz wciela się w żołnierza wyposażonego w egzoszkielet, dających dostęp do wielu gadżetów. Podczas zabawy gracz może wykorzystywać futurystyczną bronią palną, jak również rozwiązania hi-tec m.in. drony czy hoverbike'a. 

 

Gra składa się z dwóch głównych trybów rozgrywki - kampanię dla pojedynczego gracza oraz model multiplayer. Tryb fabularny składa się z dziesiątek misji, stworzonych w filmowym stylu, z udziałem Kevina Spacey'a, który wciela się w postać Jonathana Ironsa, szefa ATLAS Corp.

 

Mimo rozbudowanego i ciekawie zaprojektowanego trybu kampanii, Call of Duty: Advanced Warfare to produkcja stworzona z myślą o rozgrywkach sieciowych. System rozwoju postaci, zbierania doświadczenia i uzbrojenia jest rozwinięty, a gra oferuje liczbę trybów gry. 

 

Uwaga: gra jest zintegrowana z  platformą Steam, ale można ją kupić również w wersji pudełkowej (również do aktywacji na Steam, tylko dane są na płytach DVD). Niestety, Call of Duty: Advanced Warfare nie posiada wersji demonstracyjnej. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0