WindowsGryCall of Duty: Ghosts

Call of Duty: Ghosts Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Infinity Ward
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
40 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Dobry multiplayer
  • Hollywoodzka fabuła
Minusy:
  • Grafika nie jest na najwyższym poziomie

Call of Duty: Ghosts to przedstawiciel najlepiej sprzedającej się serii gier FPS, w której gracz staje w samym środku akcji, od której zależy przyszłość świata. W tej części, gracz wciela się w żołnierza grupy operacyjnej Ghosts, który musi wykonać szereg zadań mających na celu utrzymanie dominującej pozycji USA na arenie międzynarodowej. Głównym przeciwnikiem są państwa zrzeszone w Federacji Krajów Ameryki Południowej. 

 

W Call of Duty: Ghosts fabuła jest podana w formie hollywodzkiego filmu, co objawia się w efektownych przerywnikach filmowych, które pojawiają się bardzo często podczas rozgrywki. Poza tym, gra ma wiele filmowych momentów podczas rozgrywki, gdzie gracz ma kontrolę nad żołnierzem. Scenariusz został napisany przez Stephena Gaghana, który jest laureatem Oscara, co jest najlepszą rekomendacją jeśli chodzi o jakość historii.

 

Dynamiczny tryb dla pojedynczego gracza to tylko preludium dla zabawy w multiplayerze, który jest najważniejszym trybem w Call of Duty: Ghosts. Gra posiada wiele trybów gry (w tym trzy nowe (Cranked, Search & Rescue i Squad) oraz duże możliwości personalizacji żołnierza, którym będziemy sterować podczas walk. Twórcy przygotowali rozbudowany system doświadczenia, na który składają się odznaki (perki). Liczba map i trybów jest rozszerzana przez dodatki DLC.

 

Call of Duty: Ghosts jest dostępne w polskiej wersji językowej (napisy).

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0