WindowsGryCall of Duty: Heroes

Call of Duty: Heroes Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Logiczne
Producent:
Activision
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
40 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
388

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Darmowa
  • Dobra grafika
Minusy:
  • Duży nacisk na mikropłatności
  • To port z tabletów i smarfonów

Call of Duty: Heroes to gra powstała przy okazji premiery  Call of Duty: Advanced Warfare - dużego tytułu przygotowanego o myślach konsolach i pecetach. Prezentowany tytuł do strategia należąca do grona gier Free to Play. 

 

Poza tytułem, gra ma również inne punkty wspólne. Podczas gry spotkamy bohaterów, pojawiających się w serii m.in. kapitana Price'a czy  Soapa MacTavisha, znanego z Call of Duty 4: Modern Warfare i Call of Duty 4: Modern Warfare 2.

 

Mechanika rozgrywki, to klasyczna gra strategiczna, w której tworzymy bazę i bronimy jej za pomocą dobrze wyszkolonych żołnierzy. Gracz ma wpływ na rozmieszczenie, wyposażenie i wyszkolenie swoich żołnierzy. Może wykorzystywać drony, helikoptery, działka, miny i innego rodzaju broń, by ochronić swoją fortecę. 

 

Zabawa może być prowadzona w trzech trybach gry. Podstawowym jest kampania dla pojedynczego gracza, ale nie zabrakło również trybów PvP, czyli gracz kontra gracz i typowego modelu survivalowego, w którym trzeba jak najdłuższej odpierać zmasowane ataki wroga.

 

Wersja PC jest dostępna jedynie dla posiadaczy komputerów z systemem Windows 8. Rozgrywkę możemy rozpocząć za darmo, ale wewnątrz zawarto szerokie opcje mikropłatności. Gra niemalże wymusza płatności za grę, bowiem po pewnym czasie zabawy stajemy przed dylematem - zapłacić czy poczekać na możliwość kontynuowania rozgrywki.

 

Call of Duty: Heroes zostało pomyślane o urządzeniach mobilnych - tabletach i smartfonach, ale producent wydał również wersję na Windows 8, dostępną w sklepie z aplikacjami Windowsa. Gra jest dostępna za darmo, a do instalatora prowadzi poniższy link.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0