WindowsGryCall of Duty United Offensive

Call of Duty United Offensive Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
Gray Matter Interactive Studios
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
220 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
785

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Spore zmiany w trybie multi
Minusy:
  • Dość krótka

Call of Duty United Offensive to pierwszy oficjalny dodatek do Call of Duty - gry osadzonej w realiach II Wojny Światowej stworzonej przez Infinity Ward. Za dodatek odpowiada inny zespół, znany m.in. z gry Return to Castle Wolfenstein. 

 

Call of Duty United Offensive rozszerza kampanię dla pojedynczego gracza i tryb wieloosobowy. W przypadku trybu fabularnego gracz otrzymuje 13 dodatkowych misji, które możemy rozegrać w ramach 3 kampanii. Tym razem gracz może wziąć udział w bitwie o Kursk czy inwazji na Sycylię. Pojawiły się nowe elementy uzbrojenia np. miotacz ognia oraz możliwość sterowania nowymi rodzajami pojazdów. Gracz uczestniczy w działaniach wojennych nie tylko jako piechota, ale również jako pancerniak czy załoga bombowca. Kampanie pozwalają na wcielenie się w członka oddziałów USA, Wielkiej Brytanii i ZSRR, a ich przejście zajmuje kilka godzin. 

 

Multiplayer został rozszerzony o 11 plansz oraz 3 nowe tryby rozgrywki: dominacja, zdobycie flagi oraz szturm na bazę. W trybie multiplayer można użyć niemieckich czołgów Panzer IV, Elefant, radzieckich T-34 czy amerykańskiego M4 Sherman. Poza tym, można kierować również amerykańskim Jeepem czy  niszczycielem czołgów SU-152.

 

Call of Duty United Offensive możesz sprawdzić w wersji demo, ale pamiętaj, że do uruchomienia pełnej wersji wymagane jest posiadanie pełnej wersji Call of Duty. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0