WindowsGryCapitalism II

Capitalism II Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Enlight Software
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
41,8 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
563

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Rozbudowanie
  • Dowolność w prowadzeniu rozgrywki
Minusy:
  • Dziś oprawa graficzna może być problemem dla niektórych graczy

Capitalism II to jedna z najbardziej wymagających gier ekonomicznych, jaka kiedykolwiek powstała. Rozgrywka została sztywno osadzona na mechanizmach rynkowych, a podczas kampanii kilka błędów może doprowadzić do bankructwa.


Zadaniem gracza jest rozwój firmy, która ma w zrządzaniu. Można rozwijać się w dowolnym kierunku: usługach, handlu, produkcji, inwestycjach w inne przedsiębiorstwa czy nieruchomości. Możemy zajmować się wymyślaniem nowych technologii lub produkcją gotowych rozwiązań. Gracz ma pełną dowolność w zarządzaniu środkami, co daje ogromne możliwości, ale czyni z Capitalism II, produkcję, która nie jest dla każdego. Rdzeniem rozgrywki są dwie kampanie, ale możliwe jest również rozgrywanie pojedynków sieciowych dla 7 osób jednocześnie, w których gracze wspólnie budują krajobraz ekonomiczny świata.

Rozgrywkę obserwujemy z perspektywy charakterystycznej dla gier strategicznych. Grafika jest przedstawiona w rzucie izometrycznym, imitujących trójwymiar. Z racji wiekowości produkcji, gra ma oprawę graficzną odstającą od współczesnych standardów. Możliwe są również problemy z uruchomieniem tego tytułu na najnowszych systemach operacyjnych.

Capitalism II pojawiło się na rynku w 2001 roku, jednak nadal nie ma gry, która mogłaby dorównać jej pod względem jakości odwzorowanie ekonomii. To doskonała lekcja biznesu, a zarazem rozrywka. Sprawdź darmowe demo, które pokaże Ci, że życie menedżera nie jest usłane różami.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0