WindowsGryCar Mechanic Simulator 2014

Car Mechanic Simulator 2014 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
Red Dot Games
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
347 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
7551

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Niezła grafika
  • Ciekawa tematyka
Minusy:
  • Uproszczona rozgrywka

Masz samochód? Zastanawiasz się co dzieje się z nim w chwili gdy zostawiasz go w warsztacie? Car Mechanic Simulator 2014 pokazuje życie mechanika. 

 

Gracz wciela się w szefa serwisu, do którego oddawane są samochody z niewielkimi problemami, takimi jak konieczność wymiany pompy paliwa oraz dużymi, gdy konieczna jest zmiana skrzyni biegów. Mechanik, w którego skórę wchodzimy, może wziąć samochód na tor testowy, który pozwala zdiagnozować wszystkie problemy, ale już klient daje wskazówki, co najprawdopodobniej dolega jego autu, więc nie pozostaje nic innego jak dotarcie do elementów odmawiających pracy. 

 

Gra posiada losowy generator zleceń, co pozwala na nieograniczony czas kariery – możemy prowadzić kampanię przez długie godziny. Do naszego warsztatu wjedzie osiem typów samochodów: małe miejskie auto, klasyczny sedan, limuzyna, auta sportowe, rodzinne i terenowe, w których konieczne będzie naprawienie elementów silnika, zawieszenia, układu wydechowego, okresowe przegląd, jak również chiptuning. 

 

Środowisko gry jest trójwymiarowe – gracz chodzi po warsztacie niczym w grze FPS (WSAD) i dokonuje kolejnych czynności: demontażu części, naprawia lub zamawia nowy element i składa samochód, by oddać go klientowi. Z czasem przenosi się do większego garażu, gdzie dysponuje lepszym wyposażeniem. 

 

Car Mechanic Simulator 2014 został wydany w polskiej wersji językowej. Przed zakupem można sprawdzić wersję demonstracyjną, pozwalającą na dokonanie przykładowej naprawy. Wersja demo jest dostępna w serwisie Steam. Do jej zainstalowania wymagane będzie posiadanie bezpłatnego konta i instalacja programu Steam.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 1
  • dodał: gregt lol