WindowsGryCastlevania: Lords of Shadow 2

Castlevania: Lords of Shadow 2 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
MercurySteam
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1.3 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
421

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Świetna grafika
  • Długość rozgrywki
  • Klimat
  • Postać głównego bohatera
Minusy:
  • Drobne niedopracowania

Castelvania to jedna z najstarszych i najbardziej znanych serii gier. Pierwsza część pojawiła się w 1987 roku na konsolę NES. Niedawno Konami postanowiło przywrócić legendarny cykl wydając grę akcji Castlevania: Lords of Shadow oraz jego następcę. 

 

Castlevania: Lords of Shadow 2 jest utrzymana w klimatach wampirów i Transylwanii. Głównym bohaterem jest Dracula, w którego skórze eksplorujemy etapy składające się na otwarty świat pełen potworów i tajemnic. Gra oferuje rozbudowany, brutalny model walki, który spodoba się fanom serii God of War. Umiejętności bohatera stale ewoluują – zbierając doświadczenie, otrzymujemy dostęp do nowych ciosów specjalnych i nowych typów broni. 

 

Gracz stoczy dziesiątki walk, będzie musiał uczestniczyć w etapach skradankowych i platformowych. Ważnym elementem rozgrywki są pojedynki z bossami – najsilniejszymi postaciami w grze, które wymagają od gracza odkrycia ich słabych stron. Castlevania: Lords of Shadow 2 wyróżnia się dość wysokim poziomem trudności, a zabawa starczy na długo – ukończenie zajmie nawet 25 godzin. 

 

Przed zakupem możesz sprawdzić demo, które jest dostępne w serwisie Steam. Do pobrania gry konieczne jest darmowe konto w tej usłudze. Pełna wersja Castlevania: Lords of Shadow 2 zawiera dodatkowy zestaw tekstur o podwyższonej rozdzielczości, który polepsza jakość grafiki. Jest to rozwiązanie dla osób posiadających mocne karty graficzne z pamięcią przynajmniej 1 GB. Opcję polepszonych tektur można włączyć w zakładce Ustawienia zaawansowane w Opcjach Video.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0