WindowsGryCastlevania: Lords of Shadow – Ultimate Edition

Castlevania: Lords of Shadow – Ultimate Edition Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
MercurySteam - Climax Studios
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2213 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
422

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Długi tryb fabularny
  • Klimat
  • Dobre wykonanie techniczne
Minusy:
  • Brak trybu multiplayer

Castlevania: Lords of Shadow – Ultimate Edition to pełne, pecetowe wydanie gry akcji wydanej w 2010 roku na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Premiera wersji PC miała miejsce w 2013 roku. Gra w tym wydaniu posiada dwa płatne dodatki: Reverie DLC  oraz Resurrection DLC, które były oferowane na konsolach. 

 

Castlevania: Lords of Shadow – Ultimate Edition na PC została przystosowana do najnowszych technologii komputerowych, dzięki czemu wygląda lepiej niż wersje konsolowe. Gra wykorzystuje m.in. technologię Eyefinity, Crossfire oraz Nvidia SLI.

 

Gra należy do znamienitej serii, której początki sięgają lat osiemdziesiątych. Gracz wciela się w członka Zakonu Światła. Jest to bractwo zajmuje się walką z nieczystymi mocami. W skórze Gabierla Belmonta, gracz będzie musiał stawić czoła potworom z piekła - olbrzymom, niebezpiecznym stworom i hordom mniejszych stworzeń, które chcą zaprowadzić rządy ciemności na całym świecie. Protagonista będzie przedzierał się przez zastępy wrogów wyposażony w miecz oraz umiejętności magiczne. 

 

Castlevania: Lords of Shadow – Ultimate Edition to gra łącząca w sobie elementy gry przygodowej i logicznej, podana w sosie klasycznej gry zręcznościowej, typu hack'n'slash. Gracz musi walczyć z zastępami wrogów, łączyć ciosy w kombosy i szukać słabych punktów podczas walk z bossami. Podczas przechodzenia 12 rozdziałów trybu fabularnego pojawiają się zagadki. 

 

Castlevania: Lords of Shadow zyskała bardzo pozytywne noty i doczekała się kontynuacji - Castlevania: Lords of Shadow 2 zadebiutowało w 2014 roku. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0