WindowsGryChernobyl 3: Underground

Chernobyl 3: Underground Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
Silden
Licencja:
Brak danych
Data dodania:
Data modyfikacji:
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Henryk Tur
3
Plusy:
  • Ciekawy pomysł na rozgrywkę
Minusy:
  • Bugi
  • Irytująco celne SI
  • Liniowa fabuła

Chernobyl 3: Underground to gra akcji fps, dzięki której gracz ma okazję przenieść się do czarnobylskiej Strefy. Mamy tu niedaleką przyszłość i jest ona okryta betonową kopułą, a radioaktywność terenu sprawia, że staje się ona schronieniem dla różnej maści przestępców. Co więcej, media postanawiają wykorzystać ten fakt i organizują swoiste "igrzyska śmierci" – na teren Strefy dostaje się uzbrojony ochotnik, a jego zadaniem jest eksploracja terenu oraz eliminacja bandytów – za co dostaje pieniądze. Transmisje na żywo z takich wypraw biją rekordy popularności. W tej zabawie wcielamy się w takiego właśnie osobnika, jednak jest on jednocześnie najemnikiem zamożnej korporacji, od której dostaje misję zbadania stanu rozkładu reaktora. Dodatkowym zadaniem jest test specjalnego kombinezonu bojowego, który umożliwia między innymi wytworzenie tarczy energetycznej wokół postaci.


Gameplay Chernobyl 3: Underground polega na eksploracji strefy, jednak fabuła jest dość liniowa i w niczym nie przypomina słynnego S.T.A.L.K.E.R.A. Mamy za zadanie eliminować kolejnych przeciwników, w czym pomogą nam wspomniane moce pancerza oraz oczywiście pokaźny arsenał – od karabinu snajperskiego po wyrzutnię granatów. Trzeba przyznać, że przeciwnicy sterowani przez SI mają dość celne oko i łatwo trafiają naszego bohatera, więc nie możemy pędzić przed siebie, a raczej działamy z ukrycia. Oprócz terenów naziemnych Czekają nas także lokacje zamknięte oraz podziemne. W tych drugich przyda się noktowizor.


Niestety, produkcja ta nie doczekała się wersji Emo, która pozwoliłaby przetestować ją przed ewentualnym zakupem. Można jednak obejrzeć filmiki z rozgrywki zamieszczane w sieci. Warto dodać, że za powstanie tej produkcji odpowiada polskie studio Silden, znane z innych fps-ów osadzonych również w Czernobylu.


Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0