WindowsGryCombat Arms 2.1

Combat Arms 2.1 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Nexon
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
595 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
293

Nasza ocena:

Henryk Tur
4
Plusy:
  • Udany gameplay
  • Oprawa audiowizualna
  • Rozbudowane opcje multi
  • Darmowa
Minusy:
  • Bugi

Combat Arms to nowoczesna gra akcji rozgrywana w trybie FPP. Rozgrywka toczy się w Comabt Arms online w trybie multiplayer, konwencja gry to współczesne konflikty zbrojne. Sama gra przedstawiona jest jako nowatorski miks Counter Strike'a i Call of Duty. Innowacje wobec innych podobnych gier to możliwość zaprojektowania wyglądu własnej postaci oraz tuning broni.  Darmowy Combat Arms to prawie 30 rodzajów strzelb, karabinów i pistoletów, które można przystosowywać do własnych potrzeb. Zakres modyfikacji to celowniki, lufy, tłumiki, magazynki etc. dzięki temu każdy gracz może stworzyć własną niepowtarzalną broń odpowiadającą jego potrzebom i stylowi gry. Combat Arms oferuje free 3 podstawowe tryby walki: team deathmatch, caputre the flag i seek and destroy. Gra oferuje rozbudowany system komunikacji i rekrutowania drużyn.  Najnowszy Combat Arms 2.1 posiada bardzo dobrą i nowoczesną grafikę, a przy tym rozsądne wymagana sprzętowe. Jej ogromną zaletą jest to, że zarówno klient jak i dostęp do serwerów oraz rozgrywka są całkowicie darmowa.
­
Combat Arms to świetny, dynamiczny sieciowy shooter widziany z perspektywy pierwszej osoby. Gra Combat Arms jest całkowicie za free – nie musisz płacić za używanie jej ani grosza. Wcielasz się tu z żołnierza przyszłości, który bierze udział w konflikcie przyszłości. Czeka Cię tu zabawa w sześciu odmiennych trybach. Pobierz Combat Arms i wkrocz do akcji! Będziesz zwiedzał pola walki rozsiane po całym świecie – od pustyń skąpanych w słońcu po duszne dżungle i kompleksy fabryczne. Celem nie zawsze jest zniszczeni rywali – czasem jest to również misja polegająca na wykradzeniu strzeżonych przez przeciwników dokumentów lub też odszukiwanie rozmieszczonych przez oponentów na planszy bomb. Do dyspozycji dostajesz spory arsenał broni – karabiny, pistolety, bomby, miny i granaty. W krytycznych sytuacjach masz również pod ręką nóż.

Nie ma wydania Combat Arms po polsku. Mamy jednak w kraju dość spora grupę miłośników tej zabawy, jest więc szansa, że kiedyś ukaże się spolszczenie Combat Arms. Jednak póki nie ma Combat Arms pl i tak nie musisz dobrze władać angielskim, by poczuć sam walki – wystarczy tylko znajomość podstawowych słów. Zaczynasz karierę jako żółtodziób, a w miarę zdobywania doświadczenia w kolejnych misjach awansujesz coraz wyżej. Szczytem kariery jest szarża generała armii – GOA. Download Combat Arms i zobacz, czy dasz radę przeżyć wystarczająco długo.

Klient Combat Arms jest do pobrania w każdej chwili. Co ważne, mimo świetnej grafiki wymagania Combat Arms nie są wygórowane – wystarczy mieć średniej klasy PC, aby cieszyć się wirtualną wojną. Gra przeznaczona jest na kilka systemów Windows, dlatego tez uruchomisz Combat Arms posiadając os Vista. Pamiętaj – to nie jest Combat Arms demo, ale PEŁNA wersja gry, za która nic nie płacisz. Jeżeli chcesz poszukać w sieci więcej informacji na ten temat, uważaj, by nie wpisać do wyszukiwarki combat arm lub combat army. To dwie najczęściej błędnie wpisywane frazy przez osoby poszukujące tego tytułu.

Jeżeli już posiadasz klienta, sprawdzaj co jakiś czas, czy nie wyszedł patch Combat Arms. Producenci z pewnością chcieliby usprawnić w grze kilka rzeczy. Jednak nawet bez niego jest ona po prostu świetna.

Download Combat Arms 2.1 tylko na portalu Pobierz.pl. nalezy dodać iż jest wersja całkowicie za free Combat Arms 2

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0