WindowsGryConstruction Simulator 2015

Construction Simulator 2015 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
weltenbauer. Software Entwicklung GmbH
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Licencjonowane pojazdy
  • Ciekawe maszyny
Minusy:
  • Niedoskonały model jazdy

Construction Simulator 2015 pozwala na przejęcie kontroli nad ogromnymi maszynami budowlanymi najbardziej znanych producentów. 

 

Gracz może usiąść  w kabinie ładowarki lub koparki  Liebherr i  zrobić wykop, zepchnąć ziemię lub przygotować grunt pod pracę kolejnych maszyn. Poza maszynami budowlanymi, graczowi oddano dostęp do ciężarówek MAN. Są to zarówno ciągniki siodłowe z naczepami do przewozu koparki, jak i auta skrzyniowe, śmieciarki czy z zabudową specjalistyczną  np. pompy do dostarczania betonu na stropy. Wszystkie 15 pojazdów dostępnych w grze jest w pełni licencjonowanych i stworzonych zgodnie z rzeczywistością. W grze pojawia się nawet ogromny dźwig Liebherr 81K służący do przenoszenia materiałów podczas budowy wielkich konstrukcji: mostów, bloków, magazynów. 

 

W Construction Simulator 2015 gracz nie tylko zajmuje się pracą na placu budowy, ale również musi dojechać na miejsce: ładuje sprzęt na ciężarówki i rusza w trasę. Świat gry jest duży i zróżnicowany, a dzięki zróżnicowanym zadaniom postawiony przed graczem, zabawa się nie nudzi. 

 

Construction Simulator 2015 ma wysokiej jakości, trójwymiarową oprawę graficzną. Z dużą dokładnością odwzorowano wygląd pojazdów, animację działania mechanizmów - wysięgników, pomp czy ramienia. Nieco gorzej odwzorowano otoczenie czy pojazdy pojawiające się na drogach. Model jazdy jest stosunkowo zręcznościowy. Pod tym względem gra nie jest wymagająca. Więcej precyzji trzeba wykazać podczas prac na budowie.

 

Construction Simulator 2015 nie posiada wersji demo. Gra została wydana w polskiej wersji językowej i jest zintegrowana z platformą Steam. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0