WindowsGryCounter-Strike Nexon: Zombies

Counter-Strike Nexon: Zombies Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
Nexon
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2,3 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
687

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Darmowa
  • Mapy z klasycznego CS-a
Minusy:
  • Pod względem wykonania technicznego jest bardzo nienowoczesna

Counter-Strike Nexon: Zombies to przedstawiciel legendarnej serii gier FPS pozwalającej na drużynowe mecze między oddziałami terrorystów i antyterrorystów. Seria zawsze słynęła z realizmu i nacisku na kooperację. W przypadku Counter-Strike Nexon: Zombies rozgrywka wygląda całkowicie odmienne.

 

Counter-Strike Nexon: Zombies to gra free-to-play stworzona przez firmę Nexon, która nie zajmuje się tworzeniem innych produkcji z serii Counter-Strike. Gra została zbudowana na technologii znanej ze starej wersji CS 1.6. Podstawową różnicą jest pojawienie się zombie, którzy są głównymi przeciwnikami. 

 

Counter-Strike Nexon: Zombies od zwykłego CS-a różni się trybami gry, broniami i postaciami. W grze można rywalizować z innymi (PvP) lub w kooperacji walczyć z hordami sterowanych przez komputer zombie. Łączna liczba trybów to aż 20 i niektóre z nich są dobrze znane osobom korzystającym z modów do Counter-Strike 1.6. Gra umożliwia grę dla pojedynczego gracza, kooperację oraz rozgrywki multiplayer. 

 

Zabawa w Counter-Strike Nexon: Zombies ma miejsce na nowych i dobrze znanych mapach. mamy m.in. de_dust, de_inferno czy de_nuke. Wszystkie klasyczne mapy zostały przeniesione do gry. 

 

Ważną nowością jest możliwość modyfikowania broni. Obok pistoletów, strzelb i karabinów z Counter-Strike 1.6, w grze dodano również nowe, bardziej futurystyczne bronie oraz udostępniono narzędzie do modyfikacji broni. 

 

Counter-Strike Nexon: Zombies możesz sprawdzić za darmo na platformie Steam. Gra ma bardzo niskie wymagania sprzętowe i uruchomi się nawet na bardzo starym komputerze klasy Intel Celeron 2,13 Ghz.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0