WindowsGryCreate

Create Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dla Dzieci
Producent:
BrightLight
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
515 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
460

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Duża liczba narzędzi
Minusy:
  • Gra nie jest tak rozbudowana na LittleBigPlanet

Create pozwala uwolnić kreatywność. Chwyć w swoje dłonie tysiące narzędzi, efektów i modeli i zacznij tworzyć swoje plansze. 

 

Create to gra o tworzeniu. Użytkownik ma do dyspozycji bogatą bibliotekę obiektów, wykonanych w różnym stylu, które może mieszać z innymi, dodawać nowe obiekty w różnych tematach i stylach artystycznych, po to by stworzyć niecodzienną scenę. Do dyspozycji jest ponad 1000 pędzli, tekstury, animowane obiekty, przedmioty utrzymane w różnych tematykach.

 

Create stawia przed nami szereg wyzwań, które musimy rozwiązać mają do dyspozycji niektóre z narzędzi, jakie przygotowali twórcy. Jak przedostać jakiś obiekt na drugą stronę planszy? Drugim typem misji, przed jakimi staniemy, są wyzwania kreatywne, w których możemy wyszaleć się twórczo. Zadania polegają na aranżacji poziomów, tak by wykonać poboczne misje, jednocześnie zbudować własną wizję sceny. Pod względem koncepcji rozgrywki, Create przypomina bestseller Sony - LittleBigPlanet znane z konsol PlayStation. 

 

Create ma trójwymiarową oprawę graficzną, prosty model rozgrywki, dający duże możliwości. Gra jest dedykowana nie zatwardziałym graczom, a całym rodzinom, również tym, które stronią od zabawy przy komputerze. To zupełnie inna produkcja, wyzwalająca pozytywne emocje i dająca sporo frajdy dzieciom i starszym. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0