WindowsGryCrusader Kings II: Mroczne wieki

Crusader Kings II: Mroczne wieki Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Paradox Interactive
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
474 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
730

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Skomplikowana rozgrywka
  • Wciągająca
  • Realia historyczne
Minusy:
  • Dla niektórych - zbyt trudna

Crusader Kings II: Mroczne wieki to strategiczna gra wojskowo-ekonomiczna stworzona przez Paradox Interactive, znanego producenta skomplikowanych strategii turowych z serii Europa Universalis. 

 

Crusader Kings II: Mroczne wieki przenosi gracza do średniowiecza. Akcja gry ma miejsce między 1066, a 1453 rokiem. Gracz ma możliwość kontroli wybranego przez siebie kraju, obecnego na ówczesnej mapie politycznej Europy i zajmuje się prowadzeniem państwa: organizacją gospodarki, siły militarnej, polityki wewnętrznej, dyplomacji czy zajmowanie się rozwojem technologicznym. Crusader Kings II: Mroczne wieki to rozbudowana gra: mechanizmy rządzące rozgrywką są bardzo skomplikowane, przez co gra jest trudna. Bardziej wymagająca może być w trybie multiplayer przygotowanym do obsłużenia do 32 graczy jednocześnie. 

 

Rozgrywka w Crusader Kings II: Mroczne wieki jest prowadzona na mapie politycznej podzielonej na prowincje. Zabawa rozgrywa się w trybie turowym, a gracze mogą zarządzać swoim państwem bez pośpiechu, bo tura nie ma ograniczeń czasowych. 

 

Jeśli nie wiesz czy rozgrywka zaproponowana przez Paradox Interactive będzie Cię interesować, sprawdź wersję demo Crusader Kings II: Mroczne wieki, które jest dostępne w polskiej wersji językowej. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0