WindowsGryCrysis

Crysis Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
Crytek
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1,77 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
491

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Grafika
  • Świat gry
  • Grafika
Minusy:
  • Mało trybów w multiplayerze

Crysis to widowiskowa gra akcji stworzona przez kreatorów pierwszej części Far Cry, autorów silnika CryEngine, który charakteryzuje się niesamowitymi efektami graficznymi. 

 

Gracz wciela się w amerykańskiego żołnierza należącego do oddziału specjalnego, który w 2019 roku otrzymuje misję przedostania się na wyspę kontrolowaną przez Koreę Północną. Celem oddziału Delta Force Operators jest poznanie tajemnic asteroidy, która uderzyła w wyspę. Żołnierze oddziału zostali wyposażeni w specjalny kombinezon, będący najnowocześniejszą zdobyczą amerykańskich naukowców. Dzięki niemu żołnierz może dalej skakać, przyspieszyć bieg, zwiększyć precyzje strzału lub zwiększyć siłę uderzenia. Możliwe jest również czasowe włączenie niewidzialności. By przejść kampanię dla pojedynczego gracza, konieczne będzie wprawne wykorzystywanie tych możliwości. Obok kombinezonu, gracz wykorzysta pistolety, karabiny, wyrzutnie, strzelby i innego rodzaju broń palną, którą można modyfikować. Walkę będziemy toczyć zarówno z żołnierzami Korei Południowej, jak i Obcymi. 

 

Świat gry jest otwarty i stosunkowo duży. Twórcy postarali się o przygotowanie zapierających dech w piersiach krajobrazów oraz wymagających misji, pozwalających na eksplorację wyspy. Poza kampanią, Crysis oferuje tryb multiplayer pozwalający na zabawę w dwóch trybach gry: Instant Action oraz Power Struggle. W pierwszym wypadku gracz uczestniczy w pojedynkach typu deathmatch. Drugi tryb jest bardziej rozbudowany i wymaga planowania strategii walki. W rozgrywkach sieciowych może uczestniczyć 32 graczy.

 

Możesz za darmo pobrać wersję testową gry Crysis. Demo ma 1,7 GB i jest dostępne pod przyciskiem Pobierz.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0