WindowsGryDarkest of Days

Darkest of Days Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
8monkey Labs
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
801 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
391

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Ciekawy pomysł
Minusy:
  • Przeciętna oprawa graficzna
  • Niedoskonałości techniczne

Darkest of Days podejmuje temat podróży w czasie. Historia zaczyna się pod koniec XIX wieku, podczas bitwy  nad Little Bighorn, Alexander Morris zostaje uratowany przed pewną śmiercią przez podróżnika w czasie należącego do organizacji KronoteK. 

 

Kampania dla pojedynczego gracza składa się z 30 rozdziałów, w których gracz może przenieść się do czasów I i II Wojny Światowej, czasów Wojny Secesyjnej, a także do starożytności. Gracz trafia w najbardziej burzliwe miejsca. Głównym zadaniem gracza jest eliminacja przeciwników, ale nie brakuje również zadań związanych z dostaniem się do jakiegoś miejsca. 

 

Darkest of Days to klasyczna gra FPS, o klasycznej budowie. Zabawa skupia się na eksploracji etapów i ostrzeliwaniu. Podczas gry możliwe jest wykorzystywanie historycznej broni, ale gracz w niektórych misjach może wykorzystywać futurystyczne uzbrojenie. Jak wyglądałaby bitwa z I Wojny Światowej, gdy jeden z żołnierzy byłby wyposażony w nowoczesny karabin szturmowy M-16?

 

Darkest of Days zbudowano na silniku 3D stworzonym przez producenta. Gra wykorzystuje silnik fizyczny Havoc, zwiększający realizm zachowania się obiektów. 

 

Darkest of Days to gra niskobudżetowa, która zadebiutowała w dość niskiej cenie. Dziś również jest do kupienia za stosunkowo niewielką kwotę, ale przed zakupem warto sprawdzić wersję demo. Wersja próbna została wydana po angielsku, ale w naszym kraju, produkcja została wydana po polsku.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0