WindowsGryDC Universe Online

DC Universe Online Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
RPG
Producent:
Sony Online Entertainment
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
22,5 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
414

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Licencja DC
  • Za darmo
Minusy:
  • Wysokie ceny dodatków

DC Universe Online to gra MMO, która miała swoją premierę w 2011 roku. Produkcja powstała głównie z myślą o konsolach PlayStation, ale producent, Sony Online Entertainment, zdecydował się przygotować wersję PC. 

 

Siłą gry jest świat DC Unverse stworzony dzięki licencji jednej z najbardziej znanych firm tworzących komiksy, z takimi bohaterami jak Batman czy Superman. Obszarem zabawy są dwa miasta: Metropolis oraz Gotham, w którym pojawiają się takie postacie jak Batman, Joker, Superman, Lex Luthor, Doomsday, Green Lantern, Poison Ivy, Nightwing, Flash, Power Girl, Killer Croc, Mister Freeze czy Bizarro.

 

Zabawę rozpoczynamy do stworzenia postaci, która będzie wykonywała różnorodne misje w świecie superbohaterów i superłotrów. Dzięki komiksowej stylistyce, gracz może popuścić wodze fantazji. Możliwości jest bardzo dużo: bohater może latać, posiadać specjalne umiejętności w walce, obronie itd. Po stworzeniu postaci ruszamy do walki: wykonujemy questy, toczymy walki PvP, odwiedzamy instancje, co zwiększa nasze doświadczenie. Mechanika rozgrywki DC Universe Online jest tożsama z innymi grami MMORPG, ale produkcja wyróżnia się niezwykłym światem opartym na licencji DC. 

 

DC Universe Online jest grą Free to Play. Możesz za darmo pobrać instalator, założyć konto i grać maksymalnie 2 bohaterami. Darmowe konto posiada liczne ograniczenia: brak możliwości uczestniczenia w aukcjach, ograniczona liczba wirtualnej waluty (do 1500) czy ograniczenie czatu - można wysłać 6 wiadomości na 30 sekund. Usunięcie części barier można wykupić w wersji Free to Play, ale niektóre są odblokowane tylko dla posiadaczy subskrypcji Legendary, która jest tradycyjną subskrypcją miesięczną kosztującą 10,99 funtów. Producent przygotowuje dodatki DLC, rozszerzające grę o nowe postacie, ataki, bronie i moce, za które również trzeba płacić nawet kilkadziesiąt funtów.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0