WindowsGryDead Block

Dead Block Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Candygun Games
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
184 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
397

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Tematyka zombie w ciekawych realiach czasowych
Minusy:
  • W trybie dla pojedynczego gracza nie robi wrażenia

Dead Block to utrzymana w karykaturalnej stylistyce gra akcji podejmująca temat zombie. Podobnie jak w Left 4 Dead, walczymy z hordami żywych trupów przy użyciu różnego rodzaju uzbrojenia: od patelni po broń palną, skończywszy na laserach, ogniu czy narzędziu do zamrażania. Gra jest brutalna, ale przemoc została podana w przerysowany sposób.  

 

Fabuła została osadzona w latach 50-tych, w USA. Gracz wciela się w jednego z trzech ocalałych postaci: pracownika budowlanego Jacka Fostera, policjantkę Foxy Jones lub harcerza Mike'a Bacona. Każdy z graczy ma inne umiejętności, a ale cel jest wspólny - przetrwanie najazdu zombie. By to zrobić, trzeba połączyć zręczność i skuteczne wykorzystywanie broni, z taktycznym współdziałaniem: tworzeniem pułapek, zapór i  kooperacyjną walką. 

 

Dead Block to gra nastawiona na rozgrywkę w multiplayerze i to właśnie w zabawie ze znajomymi możemy znaleźć najwięcej frajdy. Mimo prostej mechaniki, w kooperacji, może okazać się świetną, lekką grą akcji na wspólny relaks. Co ciekawe, kilka osób może grać przy jednym komputerze, bowiem istnieje możliwość podziału ekranu (split screen). Warto zauważyć, że jako tytuł dla pojedynczego gracza Dead Block nie sprawdza się już tak dobrze.

 

Grę można zakupić w wielu sklepach w wersji cyfrowej. Nim zdecydujemy się na wydanie kilku euro na pełną wersję, warto sprawdzić demo, które pokazuje podstawy mechaniki rozgrywki w Dead Block.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0