WindowsGryDeath to Spies 3

Death to Spies 3 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Haggard Games
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
343 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
468

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Model rozgrywki z Hitmana
  • Ciekawe umiejscowienie akcji
Minusy:
  • Gra nie posiada najlepszej grafiki

Death to Spies 3 nawiązuje do Hitmana - jednej z najbardziej znanych gier skradankowych, w których główny bohater musi eliminować silnie chronione cele. Gra stworzona przez rosyjskie studio Haggard Games korzysta z dorobku IO Interactive i przenosi ten model rozgrywki do historii. 

 

Fabuła została osadzona w czasach Zimnej Wojny, a konkretnie - do jej początku - lat 50-tych. Gracz staje po stronie ZSRR, wcielając się w kapitana Strogova, który wykonuje misje w najprzeróżniejszych miejscach na świecie: od ZSRR, przez Kubę, skończywszy na USA. Za każdym razem jego zadaniem jest eliminacja przeciwników. Ciekawą sprawą jest fakt, że obok głównego bohatera, w misjach pomagają mu również dodatkowi agenci: Victor Kovalev oraz Olga Godunova-Lopes. Gracz może przełączać się pomiędzy postaciami podczas gry i wykorzystywać ich umiejętności specjalne i gadżety. Kierując jedną z postaci, możliwe jest wyznaczanie poleceń pozostałym agentom. 

 

Podobnie jak Hitman, w grze nie można rozwiązać misji siłowo. Trzeba przeniknąć do środowiska, przebierać się, dokonywać cichych zabójstwo i chować ciała. Liczy się pełna konspiracja, jak na agenta kontrwywiadu przystało.

 

Możesz sprawdzić wersję demonstracyjną Death to Spies 3, która pozwoli zapoznać się z charakterem rozgrywki oraz sprawdzić czy produkcja dobrze działa na twoim komputerze.

 

Uwaga: gra jest znana również pod tytułem Ghost of Moscow: Death to Spies

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0