WindowsGryDeer Hunter 2005

Deer Hunter 2005 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Southlogic Studios
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
180.37 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1937

Nasza ocena:

Henryk Tur
3,5
Plusy:
  • Duży obszar działań
  • Tryb multi
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej

Deer Hunter 2005 pc to kolejna część z serii sportowych gier akcji pozwalających nam poczuć się myśliwym bez zabijania prawdziwych zwierząt. Produkcję firmy Southlogic Studios wydało pod koniec 2004 r. Atari / Infogrames. W związku z tym potrzebne do uruchomienia Deer Hunter 2005 wymagania są raczej niewielkie jak na obecne standardy, bo tylko Pentium 4 1.2GHz, 256MB RAM i 750MB miejsca na HDD. Zachęcamy wiec do pobrania Deer Hunter 2005 demo z naszej strony – nie zwlekaj i wypróbuj Deer Hunter 2005 za darmo już teraz (niestety tylko po angielsku, jako że nie ukazało się Deer Hunter 2005 pl).

W grze poruszamy się po dużych obszarach pełnych płochliwej zwierzyny, na którą musimy jednak trafić, umiejąc przy tym odpowiednio ją podejść. Całość prezentuje się dobrze w trójwymiarowej, realistycznej scenerii (screeny z Deer Hunter 2005 do pobrania z galerii). Mamy więc przed sobą kanadyjskie lasy, australijskie stepy, czy zróżnicowany niemiecki krajobraz. Również pogoda w każdej lokacji jest inna i wymaga od gracza przystosowania się do panujących w każdym miejscu warunków. Również same zwierzęta mają w grze duże zdolności adaptacji dzięki sztucznej inteligencji, czeka Cię więc łowieckie wyzwanie.

Choć nie ukazało się i raczej już się nie ukaże Deer Hunter 2005 po polsku, ściągnij już teraz demo Deer Hunter 2005 za free i upoluj „swojego” jelenia (wystarczy podążyć za poniższym linkiem do Deer Hunter 2005 download). Warto dodać, że oprócz tradycyjnego karabinku snajperskiego są do wyboru również pistolety, czy kusze, naboje usypiające, a nawet broń biała. Ponadto możemy korzystać z GPSa i radia, a także podróżować jeepem lub… konno, prawie jak w „starych dobrych” polowaniach. Gra oferuje również tryb multiplayer (do 12 graczy) oraz edytor plansz.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0