WindowsGryDefiance

Defiance Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
RPG
Producent:
Trion Worlds
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
30 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
426

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Otwarty, duży świat
  • Kilkadziesiąt godzin rozgrywki
Minusy:
  • Brak międzyplatformowego trybu wieloosobowego

Defiance to rozbudowana gra MMO prezentująca rozgrywkę z perspektywy pierwszej osoby (FPS), która została osadzona w realiach serialu o tym samym tytule, święcącym popularność w USA. Gra początkowo została wydana jako komercyjny tytuł, kosztujący ponad 100 zł, jednak w czerwcu 2014 roku producent zmienił model na free-to-play.

 

Fabuła została ustanowiona w niedalekiej przyszłości, w której dochodzi do pojawienia się przybyszy z innej planety, Voltanów, którzy poszukują nowe planety do kolonizacji. Doszło do konfliktu oraz odmiany Ziemi, do której przeniesiono rośliny zwierzęta z rodzimej planety Voltanów. Niektóre stwory okazują się niezwykle groźnymi istotami, które mogą zabić gracza w mgnieniu oka.

 

Gra składa się z szeregu misji, które pozwolą na spędzenie kilkudziesięciu godzin z głównym wątkiem kampanii oraz misji pobocznych, które podniosą doświadczenie bohatera. Twórcy rozszerzają Defiance wydając dodatki, w tym darmowe, udostępniane w ramach aktualizacji, które wprowadzają nowe regiony świata i misje. W Defiance możesz grać solo, w kooperacji ze znajomymi lub obcymi graczami. Po świecie można podróżować na pieszo lub za pomocą pojazdów np. buggy czy ATV.

 

Defiance zostało zbudowane na nowoczesnej technologii. Twórcy wykorzystali szczegółowy silnik graficzny, fizyczny, dzięki czemu gra nie odstaje od płatnych tytułów MMO, dostępnych na rynku. Poza wersją PC, Defiance jest dostępne również na konsolach.

 

Pod przyciskiem Pobierz kryje się instalator gry Defiance mający 30 MB. Po jego uruchomieniu rozpocznie się pobieranie właściwej, aktualnej wersji gry, a później - jej instalacja. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0