WindowsGryDeluxe Ski Jump 3

Deluxe Ski Jump 3 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Sportowe
Producent:
Mediamond
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
3.7 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
516

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Duża liczba skoczni
  • Dobry model fizyczny
Minusy:
  • Trójwymiarowa grafika nie jest najwyższych lotów

Deluxe Ski Jump 3 to kontynuacja najpopularniejszej gry o skokach narciarskich w Polsce. Produkcja była znana pod  potoczną nazwą „Małysz” i działała pod systemem DOS. Dzięki swoimi niewielkim wymaganiom sprzętowym mogła być uruchomiona na każdym komputerze.  Za sprawą swojej grywalności Deluxe Ski Jump 2 było idealną grą na rodzinne wieczory. Trzecia część nie jest aż tak ascetyczna w kwestii grafiki. 

 

Podobnie jak w oryginalne, gracz obsługuje skoczka za pośrednictwem myszki i musi w odpowiednim momencie wyjść z progu i ułożyć się w taki sposób, by pozostać ja najdłużej w powietrzu, a następnie konieczne jest wylądowanie w odpowiednim momencie.

 

Firma Mediamond stworzyła Deluxe Ski Jump 3 na nowym silniku graficznym. Postawiono na trójwymiarową oprawę graficzną, która mimo, że jest znacznie bardziej szczegółowa niż w poprzedniej części, nie jest adekwatna do grafiki stosowanej w komercyjnych grach. 

 

Deluxe Ski Jump 3 posiada odwzorowane ponad czterdzieści skoczni, na których można organizować turnieje lub uczestniczyć w Pucharze Świata. Gra posiada sieciowy system rankingowy, w którym aktualizują się rekordy skoczni. Możliwe jest również odtwarzanie powtórek.

 

Deluxe Ski Jump 3 jest dostępne w wersji demo. Zakup pełnej wersji wiąże się z wydatkiem rzędu 9,99 euro.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0