WindowsGryDeluxe Ski Jump 4

Deluxe Ski Jump 4 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Sportowe
Producent:
Mediamond
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
15,2 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
589

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Fizyka lotu
  • Prosta obsługa
  • Tryb sieciowy
Minusy:
  • Konieczność zakupu subskrypcji DSJ4Online po 3 miesiącach

Chciałbyś wcielić się w skoczka narciarskiego? W Deluxe Ski Jump 4 możesz bez żmudnych treningów stanąć na szczycie skoczni w Zakopanem i oddać skok na miarę zdobywcy Pucharu Świata.

 

Deluxe Ski Jump 4 to czwarta część legendarnej serii gier, z której najbardziej znana jest druga, znana w skrótowej nazwie jako DSJ. Gra największe tryumfy święciła wówczas, gdy po najwyższe laury sięgał Adam Małysz. Od tego czasu seria wyewoluowała z dwuwymiarowej gry, uruchamianej w DOS-ie do trójwymiarowej gry symulacyjnej, zawierającej tylko prawdziwe skocznie narciarskie. 

 

Deluxe Ski Jump 4 w podstawowej wersji zawiera 24 skocznie, w tym trzy polskie: Wisła 134, Zakapane 94 oraz Zakopane 134. Poza tym, gra zawiera wszystkie znane z Pucharu Świata skocznie m.in. Lahti, Harrachov, Engelberg oraz Sapporo. Deluxe Ski Jump 4 posiada internetową bazę danych, do której gracz może wysyłać swoje rekordy i porównywać je z osiągnięciami innych. 

 

Gra posiada tryb dla pojedynczego gracza, w którym możliwe jest rozgrywania Pucharu Świata z komputerowymi przeciwnikami, których poziom umiejętności można łatwo dostosować. Po takim treningu, gracz może rozpocząć rywalizację w turniejach internetowych, które rozgrywanie są bez przerwy. 

 

Prosta do opanowania mechanika rozgrywki, czyni z Deluxe Ski Jump 4 grę łatwą do opanowania, jednak by dojść do perfekcji w oddawaniu skoków, konieczne jest bardzo precyzyjne wyjście z progu i odpowiednie ułożenie ciała skoczna. Mimo, że całość skoku wykonujemy za pomocą myszki, to by dojść do perfekcji, konieczny jest długi trening, co czyni z produkcji ciekawą propozycję dla miłośników skoków. 

 

Deluxe Ski Jump 4 jest dostępne w polskiej wersji językowej. Przed zakupem gracz może sprawdzić wersję demo. Pełna wersja kosztuje blisko 15 euro i daje dostęp do darmowych aktualizacji i 3 miesięczną subskrypcję usługi sieciowej DSJ4Online. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0