WindowsGryDiablo III: Reaper of Souls

Diablo III: Reaper of Souls Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
RPG
Producent:
Activision Blizzard
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
954

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Nowa stylistyka graficzna
Minusy:
  • Dość wysoka cena

Diablo III: Reaper of Souls jest pierwszym oficjalnym dodatkiem gry typu hack'n'slash Diablo III.

 

Diablo III: Reaper of Souls zmienia stylistykę gry. W miejsce kolorowych lokacji z podstawowej wersji, pojawiają się mroczne scenerie, kojarzące się ze starszymi odsłonami serii. Dodatek rozszerza grę o piąty Akt, w którym pojawiają się nowe lokacje, potwory oraz misje. Z poziomu dodatku można również eksplorować miejsca z podstawowej wersji i grać w poprzednie akty. Diablo III może dać dużo frajdy zarówno podczas przechodzenia gry samodzielnie, jak i w trybie multiplayer przystosowanym do 4 graczy.

 

Gra zwiększa maksymalny poziom rozwoju bohatera do 70 levelu oraz daje możliwość zabawy nową klasą postaci. To Krzyżowiec, charakteryzujący się świetnym uzbrojeniem i mocnym pancerzem, posiadając przy tym zdolności magiczne. Nowością jest również tryb przygodowy, zlecenia oraz poprawiony system zdobywania łupów. Twórcy dostosowali wypadające przedmioty do klasy postaci, jaką kierujesz. Nie zabrakło nowych przedmiotów i artefaktów.

 

Uwaga: gra do działania wymaga posiadania podstawowej wersji Diablo III. Nie ma możliwości sprawdzenia wersji demonstracyjnej dodatku Reaper of Souls, ale możesz zagrać za darmo w Diablo III i sprawdzić czy taka mechanika rozgrywki jest dla Ciebie satysfakcjonująca. Odnośnik Pobierz Teraz prowadzi do witryny, na której możesz założyć konto na Battle.net i rozpocząć przygodę z Diablo III.

 

Diablo III: Reaper of Souls jest dostępne zarówno w wersji cyfrowej, jak i pudełkowej. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0