WindowsGryDiablo III

Diablo III Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
RPG
Producent:
Activision Blizzard
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
469

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Świetny tryb sieciowy
  • Dobry model rozgrywki
Minusy:
  • Dla niektórych – odejście od mrocznego klimatu Diablo II

Diablo III to jedna z najbardziej oczekiwanych gier pecetowych ostatnich lat. Produkcja należy do gatunku hack’n’slash czyli tzw. action RPG – gier fabularnych, które nie mają rozbudowanej historii, a skupiają się na dynamicznych walkach. 

 

Gracz rozpoczyna przygodę z Diablo III od stworzenia postaci. Do wyboru jest pięć klas: barbarzyńca, czarownik, szaman, łowca demonów i mnich, które różnią się umiejętnościami, co w konsekwencji wpływa na charakter rozgrywki. Bardzo ważne podczas rozgrywki jest posiadanie odpowiednich przedmiotów uzbrojenia, pancerza oraz run umiejętności, które znacznie poprawiają moce postaci. Wraz z postępem w rozgrywce, gracz zdobywa kolejne poziomy doświadczenia (levele). Zabawa może trwać setki godzin.

 

Gra posiada losowo generowane poziomy i potwory, z których po pokonaniu wyskakują losowe przedmioty o różnej wartości. Poza tym, producent przygotował tryb fabularny z atrakcyjnymi zadaniami i rozbudowanymi misjami.

 

Diablo III posiada niezwykle rozbudowaną społeczność, która stanowi o sile gry. Zabawa w sieci może mieć formę współpracy podczas przechodzenia kolejnych poziomów lub walki PvP, czyli gracz kontra gracz.  Jako, że gra została sprzedana w kilkunastu milionach egzemplarzy, nie brakuje chętnych do wspólnej zabawy.

 

Mimo, że początkowo Diablo III nie posiadało wersji demo dostępnej dla wszystkich gaczy, to Blizzard zdecydował się na stworzenie wersji testowej nazwanej Starter Diablo III pozwalający na rozegranie fragmentu pierwszego aktu kampanii i zdobycie maksymalnie 13 poziomu doświadczenia. By pobrać klienta Starter Diablo III konieczne jest posiadanie konta Battle.net.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0