WindowsGryDigital Paint: Paintball 2

Digital Paint: Paintball 2 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
Digital Paint
Licencja:
GNU GPL
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
26 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
369

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Ciekawa tematyka
  • Darmowa
Minusy:
  • Jakość grafiki

Świat strzelanek jest pełen gier wojennych, ale produkcji podejmujący temat paintballu jest niewiele. Jednym z takich tytułów jest Digital Paint: Paintball 2, darmowa gra open source, bazująca na rozgrywkach multiplayer. 

 

Gracz wciela się w zawodnika paintballu, wyekwipowanego w broń, zaprojektowaną na wzór prawdziwych narzędzi: PGP, Trracer, Stingray, VM-68, Spyder SE, 68 Carbine, Autococker czy Automag. Bronie różnią się siłą strzału i zasięgiem. 

 

W grze możemy walczyć w kilku trybach rozgrywki znanych z wielu innych gier FPS: capture the flag, elimination, siege czy deathmatch. Zabawa może toczyć się na mapach zrealizowanych w stylu prawdziwych lokacji do paintballu lub miejskich, bardziej wymyślnych mapach. Grę można rozszerzać instalując nowe zestawy map oraz dodatki takie jak tekstury o wyższej rozdzielczości.

 

Digital Paint: Paintball 2 bazuje na technologii Quake 2, gry wydanej w 1997 roku, więc jakość oprawy graficznej nie jest zaletą tego tytułu. Szata graficzna jest prosta, szczątkowa, ale za to produkcja uruchomi się na bardzo archaicznym sprzęcie.

 

Digital Paint: Paintball 2 to ciekawa propozycja dla osób, które szukają darmowej gry o paintballu do rozgrywek sieciowych. Gra jest przystosowana do instalacji na Windows i Linuksie. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0