WindowsGryDiRT Rally

DiRT Rally Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Wyścigi
Producent:
Codemasters
Licencja:
Brak danych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
35 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
413

Nasza ocena:

Kamil
5
Plusy:
  • Niezwykły poziom realizmu prowadzenia samochodów.
  • Bardzo wysoki poziom trudności.
  • Bardzo dobra grafika, która nie wymaga piekielnie mocnego sprzętu.
  • Ciągłe aktualizacje i dodatki.
  • Spory baza autorskich dodatków.
Minusy:
  • Sporadyczne błędy i niedopracowania.
  • Początkujący gracze spotkają się z dużą barierą pod postacią poziomu trudności.

DiRT Rally to zaawansowany symulator rajdowy udostępniany odpłatnie w wersji early access, czyli wersji grywalnej, która jest cały czas poprawiana i dopełniana o nowe auta, trasy, tryby rozrywki itp. Co prawda ilość tras nie jest zbyt duża – ok. 40 w różnych konfiguracjach – ale ich długość przewyższa tego typu odcinki w innych grach traktujących o rajdach samochodowych.

 

Zdaniem wielu graczy, DiRT Rally to pierwsza gra rajdowa na komputery, która może zastąpić słynnego Richard Burns Rally. Nie jest to gra dla każdego. Jeśli ktoś szuka lekkiej rozrywki, wielu graficznych świecidełek i ostrej, szybkiej jazdy bez hamowania, powinien pozostać przy poprzednich odsłonach tj. DIRT Showdown itp. Tu liczy się przetrwanie, a najlepszym dowodem na to jest fakt, że największą satysfakcję przynosi… dotarcie do mety!

 

Nie zawsze liczy się pozycja na mecie, zaś jeden błąd może zniweczyć wypracowywaną przez wiele odcinków specjalnych przewagę. Na najwyższym poziomie, pokonanie całego rajdu zajmuje grubo ponad godzinę, zaś opanowanie tylnonapędowych pojazdów rajdowych sprzed lat to nie lada wyzwanie. Podobnie pędzenie piekielnie mocnym Audi Quattro po wąskich i oblodzonych trasach Monte Carlo nie należy do łatwych! Ba! Opanowanie takiego potwora jest piekielne trudne, ale przynosi mnóstwo satysfakcji.

 

Twórcy gry cały czas udostępniają poprawki i nowości, powstała również dedykowana strona, na której gracze mogą sami proponować zmiany, komentować grę itp. Co prawda na chwilę obecną ilość rajdów nie imponuje – 3 rajdy plus długa trasa Pikes Peak – ale ilość dostępnych aut powinna zadowolić nawet wybrednego gracza. Już wkrótce do gry trafi Rajd Niemiec oraz pakiet aut i tras z serii Rallycross. Gra dostępna jest na platformie Steam w cenie 29,99 euro. 

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0