WindowsGryDisney Infinity

Disney Infinity Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dla Dzieci
Producent:
Disney Interactive Studios
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
b/d
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
881

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Synchronizacja między platformami
  • Dobrej jakości figurki
  • Atrakcyjna forma zabawy
Minusy:
  • Wysoka cena figurek

Jesteś fanem kreskówek Disneya? Masz słabość do bohaterów Potworów i spółka, Cars czy Toy Story? Disney Infinity to propozycja dla Ciebie!

 

Disney Infinity to trójwymiarowa gra zręcznościowa, która powstała jako wielka piaskownica, w której pojawiają się wszystkie najważniejsze postacie z kreskówek, filmów i seriali Disneya. 

 

Najważniejszym trybem gry jest wirtualny Plac Zabaw, w którym gracz może samodzielnie budować świat i obsadzać go ulubionymi postaciami - może to być Mike z Potwory i spółka, albo Jack Sparrow z Piratów z Karaibów. Gracz może korzystać z dziesiątek modeli graficznych: pojazdów, budowli, elementów natury, które może składać w poziomy, na których może się bawić lub udostępnić je innym graczom. 

 

Poza tym swoistym edytorem poziomów, Disney Infinity posiada tryb fabularny, w którym etapy zostały zbudowane w kilku światach. W podstawowej wersji gry znajdziemy świat Piratów z Karaibów, Uniwersytet Potworny, świat Iniemamocnych. Kolejne światy należy dokupić w formie DLC (np. Auta lub Toy Story).

 

Mimo, że Disney Infinity to gra wideo, do zabawy wymagana jest stacja dokująca Disney Infinity Base, do której przytwierdzamy figurki postaci, które chcemy kontrolować. Zabawę modyfikują również karty mocy, które umieszczamy pod stacją dokującą. Z tego powodu, Disney Infinity można określić jako połączenie gry planszowej/figurowej z grą wideo.

 

Gra w wersji PC jest do pobrania za darmo ze strony Disney'a – po kliknięciu Pobierz Teraz zostaniesz przeniesiony do witryny z odnośnikiem do wersji PC Disney Infinity. Następnie uruchom przycisk Pobierz grę na PC, widoczny w lewym, górnym roku ekranu.  By to zrobić wymagana jest rejestracja lub posiadanie Disney ID. Edycja PC pozwala na synchronizację dokonań gracza w Disney Infinity na iPad, PS3, Xbox 360 oraz Nintendo 3DS.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0