WindowsGryDollar Dash

Dollar Dash Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Candygun Games
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
254 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
445

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Idea klasycznego Bombermana w nowej formie
  • Rozbudowanie
  • Sporo map
Minusy:
  • Wysoka cena

Wcielasz się w rabusia, którego specjalizacją jest napadanie na banki. W Dollar Dash uczestniczysz w rywalizacji złodziei i sprawdzisz, kto zdobędzie najwięcej pieniędzy. 

 

Gracz obserwuje obszar rozgrywki z góry, z rzutu izometrycznego, zupełnie tak jak grach typu hack'n'slash, ale zamiast zabijać potwory, eksplorujemy niewielkie, ale ciekawie zaprojektowane mapy i zbieramy pieniądze, które musimy odnieść do punktu zrzutu. W tym celu będą nam przeszkadzać inni rabusie, których można pokonać na kilka sposób. Wykorzystując bronie lub podstępy. W zabawie uczestniczą czterej złodzieje - możemy grać samodzielnie (wówczas konkurentami steruje komputer) lub w multiplayerze. Twórcy przygotowali 30 lokacji oraz 20 broni, które można modyfikować.

 

Ekwipunek rozszerza się z czasem, podobnie jak możliwości personalizacji bohatera. Warto zwrócić przy tym uwagę, że nie wykorzystujemy broni palnej, ani żadnego innego narzędzia, który może unieszkodliwić na dobre naszych konkurentów. Gra jest bezkrwawa, a po trafieniu tracimy na chwilę kontrolę nad rabusiem, albo musimy radzić sobie z trudnościami np. odwróceniem na kilka sekund sterowania. 

 

Dollar Dash utrzymano w rysunkowej stylistyce graficznej, idealnie komponującej się z lekką, pełną humoru tematyką rozgrywki. 

 

Wersję demo można sprawdzić na platformie Steam, gdzie kupisz również pełną edycję, która kosztuje blisko 10 euro. Gra została rozwinięta przez dodatki typu DLC, które można nabyć oddzielnie.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0