WindowsGryDom Mody Bella

Dom Mody Bella Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dla Dzieci
Producent:
Alawar
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
154 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
451

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Prosta obsługa
Minusy:
  • Kiepska grafika

Dom Mody Bella to gra stworzona z myślą o niedzielnych graczach, a w szczególności – kobietach. Bo to właśnie one będą najlepiej czuły się w przebieraniu dziesiątek klientów pojawiającym się w Domu Mody tytułowej Belli. 

 

Gracz wciela się w właściciela i ekspedienta sklepu z odzieżą. Przyjmuje klientów i musi ubrać ich w zadowalający sposób. Do wyboru są stroje wieczorowe, codzienne, akcesoria, biżuteria, luksusowe dodatki – słowem – wszystko by przygotować spójną stylizację. 

 

Tryb fabularny został podzielony na 70 misji, w których należy ubierać różnorodnych klientów i uczestniczyć w mini grach. Podczas kariery będziemy w stanie przejąć kontrolę nad sześcioma butikami. 

 

Dom Mody Bella ma polską wersją językową i prosty interfejs, dzięki czemu w obsłudze gry poradzi sobie niedoświadczony gracz. 

 

Do zalet Dom Mody Bella należą bardzo niskie wymagania sprzętowe. Do uruchomienia gry wystarczy bardzo stary komputer wyposażony w procesor 1 Ghz, 2 GB pamięci RAM oraz karta graficzna ze wsparciem dla technologii DirectX 7.

 

Dom Mody Bella możesz sprawdzić w wersji testowej, która pozwala na rozpoczęcie zabawy i przejście kilka pierwszych misji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0