WindowsGryDota 2

Dota 2 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
RPG
Producent:
Valve
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
8399 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
609

Nasza ocena:

Michał
5
Plusy:
  • Wciągająca rozgrywka
  • Różnorodność postaci
  • Dobry balans postaci
Minusy:
  • Trudna dla początkującego

Dota 2 to jedna z najlepiej ocenianych gier Free to Play, wokół której stworzyła się ogromna społeczność graczy, którzy poświęcają jej dziesiątki godzin tygodniowo. 

 

Gra należy do popularnego gatunku MOBA, w której gracze ścierają się w pięcioosobowych drużynach. Rozgrywka została osadzona w klimacie fantasy, w leśnymi środowisku, utrzymanym w rysunkowym klimacie. W Dota 2 sterujemy wybranym przez nas bohaterem należącym do frakcji Radiant lub Dire. Zadaniem gracza jest dotarcie do warowni i zniszczenie bazy przeciwnika. Nim to nastąpi należy unicestwić jego wieże. Przeszkodą będą inni gracze oraz postacie sterowanie przez sztuczną inteligencję. Pod względem rozgrywki gra jest podobna do League of Legends. 

 

W zależności od wybranej postaci, gracz będzie spełniał inną rolę w walce - może np. stanowić wsparcie lub być tankiem, czyli ciężkozbrojnym bohaterem. Postacie wyróżniają się liczbą zadawanych obrażeń, pancerzem, maną, punktami życia, jak również zasięgiem ataku, zręcznością czy inteligencją. Dzięki dużej liczbie współczynników i różnorodności postaci, gracz może dobrać interesującą go postać i rozwijać na kolejnych poziomach doświadczenia. Na uwagę zasługuje bardzo dobry balans postaci. 

 

Dota 2 jest dostępna tylko w ramach usługi Steam. By zainstalować grę, konieczne jest posiadanie darmowego konta w tej usłudze. Produkcja bazuje na silniku Source, znanym z wykorzystania w grach z serii Half-Life czy Counter-Strike, dzięki czemu wymagania sprzętowe Dota 2 są niskie, a grafika – atrakcyjna. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0