WindowsGryDouble Action: Boogaloo

Double Action: Boogaloo Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strzelanki
Producent:
Double Action Factory
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
4448 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
369

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Całkowicie darmowa
  • Dynamiczna
  • Ekscytująca
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej

Double Action: Boogaloo to gra akcji stworzona jako mod do Half-Life 2, ale została wydana w formie samodzielnej produkcji Free to Play.

 

Mechanika rozgrywki została stworzona z myślą o widowiskowych ewolucjach w powietrzu. Twórcy wzorowali się filmach akcji Freediego Wonga. Gra czerpie garściami z nieprawdopodobnych filmowych scen, pozwalając graczowi na odgrywanie takich oderwanych od rzeczywistości sekwencji akrobatycznych połączonych ze strzelaniem. Dzięki zastosowaniu trybu bullet time, gra kojarzy się z Matriksem lub Max Payne. 

 

Podczas gry można wykorzystywać pistolety, pistolety maszynowe, strzelbę oraz karabiny, które będą na wyposażeniu naszej postaci, należącej do jednej z pięciu specjalizacji. W Double Action: Boogaloo możesz wybrać osobę z określonymi przewagami: szybkim strzelaniu, wytrzymałości, lepszym przygotowaniu do ewolucji powietrznych czy możliwością aktywacji trybu slow motion. Rozgrywka może być prowadzona w kilku trybach gry: obok tradycyjnego deatmatchu możemy uczestniczyć w pogoni za kryminalistą lub starać się przejąć walizkę pełną pieniędzy i ochronić  ją przed przejęciem przez innych graczy.

 

Double Action: Boogaloo jest nastawione na rozgrywki sieciowe. Nie posiada modelu rozgrywki dla pojedynczego gracza i jest dostępna jedynie w angielskiej wersji językowej. Gra posiada edytor poziomów oraz wsparcie dla rzeczywistości rozszerzonej (VR), co może jeszcze bardziej zwiększyć widowiskowość dynamicznych walk. 

 

Double Action: Boogaloo nie jest grą Free to Play, z ukrytymi mikropłatnościami czy pakietem DLC zwiększającym szansę na zwycięstwo. To gra całkowicie darmowa i możesz ją sprawdzić pobierając plik instalacyjny z platformy Steam. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0