WindowsGryDragon Age: Inkwizycja

Dragon Age: Inkwizycja Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
RPG
Producent:
BioWare
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Świetna grafika
Minusy:
  • Niedoskonały tryb taktyczny

Dragon Age: Inkwizycja to trzecia część gry RPG osadzonej w fikcyjnym świecie fantasy pełnym potworów i smoków. Tym razem twórcy podejmują temat inkwizycji. 

 

Rozgrywkę zaczynasz od stworzenia postaci. Do wyboru są cztery rasy: ludzie, elfy, qunari i krasnoludy.  Szczególnie ciekawi się qunari, którzy są olbrzymami. Następnym krokiem jest wybór klasy (Mag, Łotrzyk lub Wojownik). Wybór rasy i klasy ma wpływ na zdolności, uzbrojenie oraz umiejętności specjalne, jakie będzie posiadał inkwizytor. 

 

Fabuła Dragon Age: Inkwizycja jest kontynuacją historii z pierwszej części. Akcja gry zaczyna się 10 lat po wydarzeniach, które zakończyły Dragon Age: Początek. Światem gry nadal jest kraina Thedas. Gracz wciela się w inkwizytora, którego zadaniem jest odnalezienie winnego za sprowadzenie demonów, które pustoszą całą krainę. Podczas tej trudnej misji graczowi będą towarzyszyć inni inkwizytorzy. Mogą być sterowani przez sztuczną inteligencję, ale równie dobrze możesz grać ze znajomymi, w trybie kooperacji. 

 

Dragon Age: Inkwizycja to typowa gra RPG, nastawiona na eksplorację i walkę. Gracz może podróżować po dużym, fantastycznym świecie pełnym demonów, potworów i wrogich frakcji. Nie brakuje postaci z poprzednich części i całkowicie nowych postaci. Pod względem stylistyki, gra łączy w sobie elementy fantastyczne z historycznymi.

 

Dragon Age: Inkwizycja zostało wydane w polskiej wersji językowej. Gra została wydana na komputerach PC i konsolach. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0