WindowsGryDungeonland

Dungeonland Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
RPG
Producent:
Critical Studio
Licencja:
Free to Play
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
4 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
361

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Prosta do opanowania
  • Dobre wykonanie techniczne
  • Darmowa w podstawowej wersji
Minusy:
  • Grafika mogłaby być nieco bardziej szczegółowa

Dungeonland to dynamiczna gra hack’n’slash, w której eksplorujemy podziemia i wyżynamy dziesiątki wrogów bohaterem należącym do jednej z trzech klas: łotr, złodziej lub wojownik. 

 

Przygodę można rozpocząć od potyczek single player, by później przenieść się do rozgrywek online. Dużą zaletą jest losowy generator poziomów utrzymany w różnych konwencjach stylistycznych.  Gracz może uczestniczyć w zabawie wieloosobowej zarówno jako heros walczący z potworami, jaki i jako Maestro Podziemi, który wypuszcza na graczy kolejne hordy przeciwników. 

 

Gra została przystosowana od obsługi pada, ale możliwe jest wygodne sterowanie za pomocą myszki.  Na plus grze należy zaliczyć atrakcyjną, rysunkową oprawę graficzną, która kojarzy się z nowoczesnym stylem w kreskówkach czy grą MMORPG World of Warcraft.

 

Dungeonland możesz za darmo pobrać, jednak w wersji free to play nie otrzymujemy pełnego dostępu do tematów, z których budowane są plansze. Wersja pełna to wydatek blisko 10 dolarów. Nie zmienia to jednak faktu, że w wariancie bezpłatnym, gra jest w pełni funkcjonalna.

 

Dungeonland jest dystrybuowane na platformie Steam. By móc uruchomić grę konieczne jest posiadane darmowego konta w tej usłudze.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0