WindowsGryEchoes+ 8

Echoes+ 8 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Binary Zoo
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
18,81 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
345

Nasza ocena:

Kamil
3
Plusy:
  • Bardzo zróżnicowany poziom trudności również dla zaawansowanych użytkowników.
  • Proste i jasne reguły gry.
  • Przyjemna grafika, zróżnicowani wrogowie.
Minusy:
  • Dla niektórych jednak zbyt wysoki poziom trudności.
  • Wymagający gracze nie znajdą tu niczego zaskakującego.

Echoes+ to bardzo dynamiczna i wymagająca ogromnej zręczności strzelanina przedstawiona w dwóch wymiarach. Twórcy inspirowali się kultową grą sprzed lat o nazwie Asteroids. Oczywiście fabuła gry jest bardzo prosta i praktycznie szczątkowa, opierająca się na ponadczasowym pomyśle polegającym na walce o dobro i ocalenie ziemi.

 

Co prawda zasady są bardzo proste i nawet dziecko z pewnością je zrozumie, jednak samo wykonanie zadania do prostych nie należy. Gracz musi wykazać się ponadprzeciętną zręcznością, aby pokonać wszystkie poziomy. A na czym polega rozgrywka? Gracz dostaje do dyspozycji niewielki pojazd poruszający się po statycznej planszy, zaś głównym celem jest eksterminacja jak największej ilości wrogich statków przy jak najmniejszych stratach własnych. Oczywiście grafika jest umowna i nie ma mowy o realizmie – wszystko pozostaje w wyobraźni gracza.

 

 

Co prawda wrogie obiekty nie strzelają do gracza, jednak ich ilość, szybkość i nieprzewidywalność sprawia, że nawet najbardziej wytrawny gracz będzie miał trudności na wyższych poziomach. Na szczęście istnieją różne poziomy trudności, dzięki czemu początkujący gracze będą mogli prowadzić bardziej spokojną rozgrywkę, zaś zaawansowani na pewno wybiorą coś trudniejszego by sprawdzić swoje możliwości. Jeśli chodzi o jakość grafiki, jest ona na przyzwoitym poziomie, oczywiście jak na tego typu gry, zaś liczne efekty specjalne z pewnością umilają spędzany z grą Echoes+ czas. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0