WindowsGryEpoka lodowcowa 3: Era dinozaurów

Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Zręcznościowe
Producent:
Activision Blizzard
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
499 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
6559

Nasza ocena:

Henryk Tur
4
Plusy:
  • Udany gameplay
  • Ładnie wykonana
Minusy:
  • Czasem nudne zadania

Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów (Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs) to trzecia część serii familijnych, zręcznościowych gier akcji nawiązującej do znanych filmów animowanych pt. Epoka lodowcowa (Ice Age). Tak jak w filmie, bohaterami gry są zwierzęta żyjące 20 tys. lat temu i zmuszone do ucieczki przed nadciągającym zlodowaceniem. Z tym, że kilka szczególnych zwierząt, jak mamut czy leniwiec, może sprzeciwić się tej tendencji lub zwyczajnie się spóźnić. Tacy właśnie „wykolejeńcy” to główne postacie filmu i gry – stają się w końcu przyjaciółmi, razem podróżują i próbują przetrwać współpracując ze sobą przeżywając kolejne przygody. Gra kontynuuje bezpośrednio fabułę filmu i gry Epoka lodowcowa 2: Odwilż.

 

Do gry Epoka lodowcowa 3 spolszczenie przygotowała firma Licomp Empik Multimedia. Jest to w dużej mierze gra zręcznościowa, w której musimy dużo biegać i skakać, pokonując rozmaite przeszkody spotykane na drodze. Zetkniemy się też z mniej przyjaznymi zwierzętami, przed którymi trzeba będzie uciec lub przemknąć się tak, by wyjść ze spotkania cało. Ważne jest także zbieranie napotykanych na planszach porozrzucanych przedmiotów, np. żołędzi. W grze dostępne są także „bonusy”, będące właściwie oddzielnymi, mniejszymi grami (na nich opiera się też tryb rozgrywki multiplayer). Tematem przewodnim trzeciej części, zawartym w samym tytule, są dinozaury, które bohaterowie spotykają na swojej drodze, tzn. zwykle muszą z niej wtedy zawrócić, biorąc nogi za pas.

 

Trzecia część gry, podobnie jak trzecia część filmu pokazuje dalsze przygody leniwca Sida, mamuta Mańka i tygrysa Diego… a wreszcie i najzabawniejszej zdaniem wielu wiewiórki Scrat, z powodu której nadeszła epoka lodowcowa. Każda z tych czterech postaci (a w najnowszej części gry spotykamy również dwie inne) posiada poza ruchami standardowymi także specjalny zestaw umiejętności, przydatny w poszczególnych przygodach. Jak zwykle najważniejsze będzie przetrwanie całej grupy przyjaciół w obliczu grożących zewsząd żywiołów. 

 

Epoka lodowcowa 3 w wersji demo jest już do pobrania z naszej strony.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 2
  • dodał: Revolver fajne nawet
  • dodał: kacper to f aina gra