WindowsGryEuro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
SCS Software
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
729 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1663

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Wysoki realizm
  • Rozległy świat
Minusy:
  • Kiepski model ekonomiczny

Euro Truck Simulator 2 to symulator ciężarówki, dzięki któremu każdy gracz ma możliwość wcielenia się w kierowcę tego masywnego, wielokołowego pojazdu. Produkcja ta powstała z uwzględnieniem wielu uwag graczy i jej gameplay osadzony jest w Europie, a łączna długość dostępnych dróg osiąga kilka tysięcy. Nadto zadbano o odpowiednie licencje i możemy pokierować tu licencjonowanymi pojazdami takich marek jak Scania, Mercedes i innymi. Co ważne, każdy może zmodyfikować swój wóz, nadając mu niepowtarzalne cechy. Sam gameplay Euro Truck Simulator 2 przypomina inne tego typu produkcje – mamy za zadanie przewozić ładunki od miejsca załadowania po odległe o setki kilometrów magazyny. Jako że pozycja ta wyszła po polsku, nie potrzebna jest znajomość angielskiego do dobrej zabawy.

 

Najnowsza wersja Euro Truck Simulator 2 posiada wsparcie dla technologii Oculus Rift - okularów do wirtualnej rzeczywistości, co pozwala poczuć się jak w prawdziwej ciężarówce. Jeśli jesteś posiadaczem takich okularów, możesz sprawdzić demo, które również zostało wyposażone w narzędzia do współpracy z tą technologią.

 

W grze odwzorowano aż sześćdziesiąt miast europejskich – dzięki temu podczas gry możemy je wirtualnie odwiedzić, tym bardziej, że oprawa wizualna stoi na dość wysokim poziomie. Można się o tym przekonać, pobierając Euro Truck Simulator 2 w wersji demo. Co ważne – mamy tu wszystkie elementy z pełnej wersji (sterowanie, itp.), jednak dostęp do wielu dróg i obszarów jest zablokowany do czas wykupienia licencji. Produkcja ta skupia się także na aspekcie ekonomicznym – nic nie stoi na przeszkodzie, aby gracz zbudował własną flotę transportową i zarządzał nią, zatrudniając kierowców, rozbudowując magazyny, itp.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0