WindowsGryEuro Truck Simulator

Euro Truck Simulator Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Symulatory
Producent:
SCS Software
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
119.31 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
4338

Nasza ocena:

Henryk Tur
2,5
Plusy:
  • Mnóstwo kilometrów tras
  • Dużo modeli wozów
Minusy:
  • Nudny gameplay
  • Nielogiczności
  • Niezgodność z realiami

Wydana po polsku Euro Truck Simulator to niezwykle popularna w naszym kraju gra symulująca życie kierowcy wielkiej ciężarówki na europejskich trasach. Jeżeli chcesz się przekonać, czy to łatwe zadanie, pobierz Euro Truck Simulator w wersji demonstracyjnej i wypróbuj swych sił za kierownicą wielotonowego pojazdu. Pobranie tej wersji Euro Truck Simulator jest free.

Demo Euro Truck Simulator pozwala Ci poznać kilka z licznych tras występujących w grze. Szlaki, które przemierzasz, sięgają od Warszawy poprzez Wiedeń po Barcelonę. Transportujesz towary do wskazanych miast - każde zostało odwzorowane zgodnie ze stanem faktycznym, na przykład w Warszawie zobaczysz Pałac Kultury, a w Bernie charakterystyczny budynek parlamentu. Możesz zwiedzać ulice, korzystać z usług miejscowych mechaników samochodowych oraz oczywiście nie ominie Cię odwiedzanie siedzib kontrahentów. Można powiedzieć, że przy okazji prowadzenia ciężarówki otrzymujesz wirtualną wycieczkę. Download Euro Truck Simulator w wersji pokazowej da Ci przedsmak wrażeń czekających w pełnej wersji tytułu.

Pobierz za darmo Euro Truck Simulator w wersji demo i zacznij przemierzać tysiące kilometrów europejskich autostrad. Do dyspozycji otrzymasz modele ciężarówek tak znanych marek jak Scania, Volvo, Mercedes oraz Renault. A dodatkowo, dzięki tworzonym przez fanów gry modom Euro Truck Simulator dochodzą jeszcze modele MAN oraz wielu innych popularnych producentów. To oczywiście opcja dostępna tylko dla pełnej wersji gry Euro Truck Simulator.

Darmowe demo do pobrania Euro Truck Simulator ukaże Ci jednak klimat całej zabawy. Przeowożone przez Ciebie towary są dość różnorodne - od sprzętu elektronicznego i mebli po tak cenne i kruche rzeczy - jak porcelana. Musisz dbać nie tylko o swój wóz, ale także i o przewożony ładunek, dlatego nie rozpędzaj się zbytnio wioząc kruche rzeczy – łatwo je uszkodzić. Od czasu do czasu otrzymasz również zadanie przewiezienia specjalnego, niebezpiecznego ładunku - chemikaliów, kwasów, itp.

Ponieważ można zakupić Euro Truck Simulator pl, nie będzie Ci potrzebna żadne spolszczenie Euro Truck Simulator. Jeżeli masz już pełną wersję tego tytułu i chcesz sobie ułatwić zabawę, znajdziesz w sieci kody do Euro Truck Simulator – wpisuj uważnie tytuł w wyszukiwarce, bowiem często omyłkowo ludzie poszukują materiałów do „euro truck simulation”. Oprócz tego powinieneś ściągnąć patch do Euro Truck Simulator, który poprawia działanie programu. Możesz także znaleźć w sieci wiele dodatków do Euro Truck Simulator, które uatrakcyjnią grę.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 1
  • dodał: Jagnięcy 10/10