WindowsGryEuropa Universalis IV

Europa Universalis IV Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Strategiczne
Producent:
Paradox Interactive
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1022 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
596

Nasza ocena:

Henryk Tur
4,5
Plusy:
  • Ładnie wykonana
  • Mnóstwo możliwości
  • Tryb multi
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej

Europa Universalis IV to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii gier strategicznych, przeznaczonych dla zagorzałych miłośników gatunku, którzy uwielbiają mieć mnóstwo opcji do wyboru. Czwarta część cyklu oferuje aż 250 narodów, na czele których można stanąć oraz kampanię, której długość zależna jest od wybranego scenariusza. Zwraca uwagę olbrzymia baza danych, zawarta w tej produkcji – mamy wirtualne odtworzenie kilku tysięcy postaci historycznych, które napotkamy. Nie jest to produkcja prosta – gracz musi decydować zarówno o dyplomacji, jak i rozwoju kraju, a także kolonizacji, rozwijaniu nauki, utrzymywaniu armii, itp. Ciekawy czynnik to charyzma władcy, pozwalający na lepszy lub gorszy wpływ na innych polityków oraz naród.

 

Jak i w poprzednich częściach cyklu, tak i tu mamy możliwość rozegrania wybranego scenariusza, a także zabawy z innymi żywymi graczami zarówno w trybie kooperacji, jak i rywalizacji. Oprawa graficzna prezentuje świat podobnie jak w najnowszych grach serii Civilziation i cieszy oko bogactwem detali. Niestety, ze względu na brak polskiej edycji w Europa Universalis IV mogą bawić się tylko ci gracze, którzy znają język angielski w stopniu co najmniej średnim. Jako że nie ma wersji demo, polecamy obejrzeć zabawę w praktyce dzięki licznym filmikom w sieci, ukazującym ta produkcję. Można także odwiedzić oficjalną stronę w celu zasięgnięcia dodatkowych informacji.

 

Demo Europa Universalis IV jest dostępne na platformie Steam. By pobrać grę w wersji próbnej konieczne jest posiadanie bezpłatnego konta i instalacja klienta.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0