WindowsGryExpeditions: Conquistador

Expeditions: Conquistador Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
RPG
Producent:
Logic Artists
Licencja:
Brak danych
Data dodania:
Data modyfikacji:
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3
Plusy:
  • Osadzenie gry w realiach konkwisty
Minusy:
  • Niewielkie możliwości rozwoju postaci
  • Wtórność zadań

Expeditions: Conquistador to produkcja będąca połączeniem strategii i rpg, a której akcja osadzona jest podczas podboju Ameryki Środkowej w XVI wieku. Mamy tu możliwość pokierowania konkwistadorami, ruszającymi w celu odkrywania nieznanych Europejczykom lądów, a także znalezienia sojuszników dla przyszłej kolonizacji nowych ziem. Na uwagę zasługuje fakt, że mapa rozgrywki powstała na podstawie autentycznych map historycznych.


Produkcja ta pozwala na rozgrywanie walk z systemie turowym, więc mamy możliwość pomyśleć przed każdą akcją. Kolejnym jej plusem jest szeroki wachlarz możliwości, jakie ma wirtualny dowódca – znajdują się tu między innymi możliwości zastawiania pułapek oraz wznoszenia barykad. Jednak gameplay Expeditions: Conquistador to nie tylko walka, ale również i dość rozbudowana dyplomacja. Pozwala ona zarówno na pokojowe zajmowanie ziem, jak też na pozyskiwania sojuszników do wojny. Niestety, brak wersji polskiej tej produkcji, więc każdy, kto chciałby pokosztować życia wirtualnego konkwistadora, musi znać język angielski w stopniu co najmniej podstawowym.


Warto dodać jeszcze, że oprócz możliwości samotnej zabawy mamy tu również możliwość rozgrywki multiplayer. Pozwala to na zmierzenie się z innymi żywymi graczami. W tej sytuacji akcje wykonuje się naprzemiennie. A zarówno w kampanii singlowej, jak też i rozgrywce wieloosobowej, mamy niespodziewane, losowe wydarzenia, co sprawia, że akcja Expeditions: Conquistador jest za każdym razem nieco odmienna.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0