WindowsGryF.E.A.R. Combat

F.E.A.R. Combat Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Gry akcji
Producent:
Monolith Productions
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1.3 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
419

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Darmowa
  • Rozwijana
  • Niskie wymagania sprzętowe
Minusy:
  • Nienajlepsza grafika

F.E.A.R. Combat to darmowa gra sieciowa zbudowana na bazie F.E.A.R.: First Encounter Assault Recon, widowiskowej gry akcji, w której najważniejsza była kampania dla pojedynczego gracza. W prezentowanym tytule nacisk został położony na multiplayer - gra posiada 10 trybów rozgrywki, w tym te najbardziej charakterystyczne dla rozgrywek sieciowych: Deathmatch, Team Deathmatch, Elimination, Capture the Flag oraz Control. Twórcy przygotowali 19 map i 12 różnorodnych broni, które można było znaleźć w F.E.A.R.: First Encounter Assault Recon. 

 

Gra miała swoją premierę w 2006 roku, nie wymagała żadnych płatności, posiadania  F.E.A.R.: First Encounter Assault Recon, ani nie oferowała mikropłatności. Aż do 2012 roku, Monolith Productions dbało o sprawne działanie produkcji. Później doszło do załamania - gra nie mogła znaleźć serwerów. Wówczas grupa graczy postanowiła naprawić ten problem i zaktualizować swój ulubiony tytuł. 

 

Przez lata fanom udało się stworzyć wiele nowych map, nie brakuje serwerów i graczy, a model rozgrywki jest nadal atrakcyjny. Gra nie ma żadnego modelu płatności premium, dzięki czemu wszyscy mają równe szanse. Do zalet F.E.A.R. Combat należy również zaliczyć niskie wymagania sprzętowe - swobodnie można grać nawet na netbooku czy kilkuletnim komputerze klasy PC.

 

Pod przyciskiem Pobierz Teraz kryje się zmodyfikowana przez fanów wersja, zapewniająca bezproblemowe potyczki sieciowe. Jest ona zaaprobowana przez twórców, studio Monolith Productions. By rozpocząć rozgrywkę należy posiadać konto użytkownika. 

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0