WindowsGryF1 2010

F1 2010 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Wyścigi
Producent:
Codemasters Software
Licencja:
Brak danych
Data dodania:
Data modyfikacji:
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Henryk Tur
4
Plusy:
  • Zaawansowany model jazdy
  • Ładnie wykonana
  • Rozbudowany tryb kariery
Minusy:
  • Bugi
  • Mało statystyk

F1 2010 game to kolejna produkcja brytyjskiego dewelopera Codemasters stworzona w pełni na licencji F1, a zarazem pierwsza wyprodukowana z myślą o konsolach PlayStation 3 i Xbox 360, a także komputerach osobistych. Za jej powstanie odpowiada ekipa mająca w dorobku wiele uznanych gier wyścigowych takich jak Colin Macre. Codemasters twórca F1 2010 to ceniony producent dlatego można się spodziewać, że gra F1 2010 nikogo nie rozczaruje. ­ F1 2010 na PC po polsku, miała swoją premierę w wrześniu 2010 roku. Firma Codemasters postanowiła jak najlepiej odtworzyć klimat Formuły 1 i ściśle współpracowała w tym celu z organizatorami serii oraz team'ami.

Na potrzeby gry autorzy opracowali zaawansowany model jazdy, biorąc przy tym pod uwagę takie elementy, jak nierówności terenu wpływające na zachowanie bolidów, czy też zmiany ustawień spojlerów i skrzydeł. Osiągnięcie zadowalającego wyniku zależy także od taktyki rozgrywania pit-stopów – zatankowanie samochodu do pełna ma istotny wpływ na jego wagę oraz sposób prowadzenia, podobnie jak dobór opon do warunków atmosferycznych. Wszystko to i wiele więce w F1 2010 działającej na windows 7.

Formuła 2010 to oczywiście produkcja aspirująca do miana symulacji, jednakże umożliwiająca uruchomienie całkiem wielu ułatwień, dzięki czemu nawet mniej doświadczeni gracze czerpią wiele radości z obcowania z nią. Autorzy zdecydowali się przenieść do F1 2010 download wszystkie zespoły biorące udział w sezonie 2010 oraz tory wyścigowe, na których rozgrywane są kolejne Grand Prix, nie zapominając o najbardziej charakterystycznych fragmentach każdego z nich. W grze duży nacisk położono na fizykę jazdy. Aby wycisnąć jak najwięcej z bolidu, należy go odpowiednio skonfigurować. Tutaj wiele elementów ma znaczenie m.in. dobór opon, ilość wlanego paliwa na starcie czy też ustawienia skrzydeł.

Twórcy pokusili się także w F1 2010 o zaoferowanie niezwykle widowiskowej oprawy graficznej, sprawdzając jedne z najmocniejszych platform dostępnych na rynku w 2010 roku. Osiągnięto to dzięki wykorzystaniu silnika EGO Engine, tego samego na którym działa Race Driver: GRID oraz drugiej odsłonie serii Colin McRae: DiRT.

Specyficzne cechy F1 2010 pl :

    * licencjonowane tory oraz teamy z sezony 2010
    * zmodyfikowany silnik graficzny Race Driver GRID
    * realistyczne zachowania bolidu na torze
    * zmienne warunki pogodowe
    * możliwość konfiguracji bolidu w dowolny sposób

F1 2010 pl pojawiło się kilka dni po premierze światowej. F1 2010 trailer jest dostępny na prawym boxie w górnej części serwisu.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0