WindowsGryF1 2013

F1 2013 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Wyścigi
Producent:
Codemasters Software
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
15 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Świetny model jazdy
  • Atrakcyjna grafika i animacja
Minusy:
  • Mało rozbudowany tryb Classics

F1 2013 to symulator najbardziej prestiżowych wyścigów świata – Formuły 1. Gra posiada pełną licencję na odwzorowywanie całego cyklu mistrzowskiego oraz wszystkich kierowców i zespołów biorących udział w zmaganiach o tytuł najlepszego kierowcy F1.

 

F1 2013 to kolejna część serii, którą rozwija Codemasters – twórcy serii Colin McRae czy GRID. W tej odsłonie producent postawił na powrót do historii: w menu głównym dostępny jest tryb Classics, który pozwala na wzięcie udziału w wyścigach z lat dziewięćdziesiątych i osiemdziesiątych w skórze mistrzów tamtego okresu takich jak Alain Prost.

 

Poza trybem historycznym, użytkownik może rozegrać rozbudowaną karierę, która rozpoczyna się od dni testowych, który ma charakter samouczka – wykonujemy szereg zadań polegających na wykorzystaniu systemu DRS, hamowaniu, manewrowaniu, wyprzedzaniu. Później możemy zacząć sezon w jednym ze słabszych zespołów, by w przyszłości stanąć się kierowcą najbardziej prestiżowych stajni takich jak Ferrari czy McLaren.

 

Model jazdy został tak przygotowany, by użytkownik nie miał problemów z utrzymaniem bolidu na torze – odpowiada za to system asyst, na który składa się ABS, kontrola trakcji, a nawet system automatycznego hamowania przed zakrętami. Wszystkie ułatwienia można usunąć lub zmniejszyć ich stopień ingerencji na jazdę. Dzięki dużym możliwości konfiguracji, F1 2013 może zadowolić zarówno miłośników pełnej symulacji, jak i przeciętnego odbiorcę gier wyścigowych. Dzięki rozbudowanemu modelowi fizycznemu, w F1 2013 pogoda ma bardzo duże znaczenie na zachowanie się bolidu, szczególnie po wyłączeniu asyst. 

 

F1 2013 posiada sugestywną, starannie wykonaną oprawę graficzną, która wyróżnia się wysoką szczegółowością i atrakcyjnymi efektami pogodowymi. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0