WindowsGryF1 2014

F1 2014 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Wyścigi
Producent:
Codemasters Software
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
0

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Oficjalny symulator F1
Minusy:
  • Mało nowości w serii

F1 2014 to oficjalny symulator wyścigów F1 stworzony przez Codemasters, które od kilku lat rozwija swój produkt, co roku aktualizując go pod kątem regulaminu, bolidów, tras i wprowadzając nowe rozwiązania i tryby. 

 

W F1 2014 możesz rozegrać cały sezon w wybranym przez siebie zespole F1 lub rozpocząć karierę w słabszym zespole i zdobywać reputację i otrzymując angaż do najlepszych zespołów takich jak Ferrari czy McLaren. 

 

W F1 2014 pojawiają się nowe tory - w Austrii i Rosji. W grze można rozegrać wyścig nocny na torze w Bahrajnie.  Poza tym, twórcy przygotowali nowe bolidy, które tym razem mają mniejsze jednostki napędowe.

 

W F1 2014 gracz może bawić się w kilku trybach dla pojedynczego gracza, w tym w dwóch uproszczonych, składających się jedynie z kilku wyścigów w trakcie sezonu. Prawdziwa zabawa zacznie się w pojedynkach w multiplayerze, gdzie rywalizuje ze sobą do 16 graczy i 6 zawodników sterowanych przez sztuczną inteligencję

 

Model jazdy w F1 2014 został przygotowany w taki sposób, by poziom trudności można było samodzielnie dostosować. Gracz może wyłączać lub włączać asysty m.in. kontrolę trakcji, wspomagania startu czy system hamujący przed zakrętami, dzięki czemu w F1 2014 bawić może się zarówno doświadczony miłośnik symulacji, jak i osoba zafascynowana prawdziwymi wyścigami Formuły 1, która dopiero zaczyna przygodę z grami wideo. 

 

Niestety nie ma możliwości sprawdzenia F1 2014 przed zakupem. Demo nie jest dostępne, ale wszyscy Ci, którzy znają serię F1 od Codemasters powinni wiedzieć, że gra zmienia się w stonowany sposób: nie ma rewolucji ani w kwestii modelu jazdy, ani w warstwie audiowizualnej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0