WindowsGryF1 2015

F1 2015 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Wyścigi
Producent:
Codemasters
Licencja:
Komercyjna
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
20 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
826

Nasza ocena:

Kamil
3
Plusy:
  • Bardzo dobra oprawa graficzna dzięki nowemu silnikowi.
  • Zaawansowana fizyka, ciekawe efekty etc.
  • Dobra oprawa dźwiękowa.
Minusy:
  • Brak trybu kariery.
  • Uproszczone zasady (np. brak samochodu bezpieczeństwa).

F1 2015 to kolejna, najnowsza odsłona popularnej serii wyścigów, w której zasiadamy za kierownicą najszybszych i najnowocześniejszych bolidów Formuły 1. Oczywiście gra bazuje na pełnej i nieograniczonej licencji FIA związanej z serialem F1. Licencja obejmuje zarówno tory, jak i bolidy, sponsorów oraz co oczywiste – kierowców. 

 

Oprócz tego twórcy oddali graczom możliwość rozegrania mistrzostw z obecnego sezonu. Najważniejszą zmianą w stosunku do wcześniejszych części serii jest wykorzystanie zupełnie nowej wersji technologii EGO, zaprojektowanej z myślą o PC-tach i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.  Otóż nowy silnik oprócz dużo lepszej oprawy graficznej (m.in. dopieszczone modele bolidów, nowe tekstury oraz efekty), pozwala także na generowanie bardziej realistycznej fizyki. Na model jazdy bolidu wpływa wiele czynników – od pogody panującej na torze, przez poziom paliwa w baku, aż po zanieczyszczenie trasy przez resztki ogumienia itp. 

 

W porównaniu do poprzednich, udanych zaznaczmy serii niewiele się zmieniło, a jeśli już, to na lepsze. Ale mówimy tu o aspektach wizualnych i technicznych. Przejdźmy jednak do gorszej strony najnowszej F1 2015. O ile klimat wyścigów, ich oprawa oraz otoczka nie pozostawia wiele do życzenia i z pewnością spodoba się miłośnikom tego sportu, tak jeden element, a konkretnie jego brak może mocno dokuczać. O co chodzi? O brak trybu kariery! 

 

Owszem, w najnowszej odsłonie gry nie będziemy mogli stworzyć własnego kierowcy, by piąć się po szczeblach kariery. Do naszej dyspozycji oddano tryb całego sezonu, pojedynczego Grand Prix itp. ale najważniejszego elementu po prostu nie ma. Niestety przez to „niedopatrzenie” mamy wrażenie, że czegoś brakuje, że ta gra jest niepełna, niedopracowana. Gra posiada bardzo dużo niedociągnięć, i o ile pod względem wizualnym nie rozczarowuje, tak braki (np. brak samochodu bezpieczeństwa…) potrafią skutecznie odebrać frajdę z gry. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0