WindowsGryFallout 4

Fallout 4 Windows download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
RPG
Producent:
Bethesda Softworks
Licencja:
Brak danych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
30 GB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
458

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Ogromny i niezwykle rozbudowany świat
  • Mnóstwo możliwości rozwoju postaci.
  • Rozbudowany system tworzenia przedmiotów.
  • Świetna oprawa graficzna.
Minusy:
  • Bardzo wysokie wymagania sprzętowe.
  • Niestety brak rewolucyjnych rozwiązań.

Fallout to kolejna, czwarta już odsłona niezwykle popularnej serii gier. W tym przypadku również wcielamy się w rolę bohatera, który rusza w zniszczony przez wojnę nuklearną świat, by walczyć o przetrwanie. 

 

Gra została stworzona przez studio Bethesda, które opiekuje się serią od 2008 roku. Tym razem wcielamy się w postać własnoręcznie wykreowanego bohatera, który po wielu latach odosobnienia wreszcie opuszcza wyludniony schron nuklearny, by walczyć o przetrwanie w zniszczonym i pełnym niebezpieczeństw świecie. Oczywiście akcja gry toczy się z perspektywy pierwszo- lub trzecioosobowej, a w mechanice rozgrywki powracają charakterystyczne elementy serii.

 

Mowa tu między innymi o atrybutach SPECIAL, czy też systemie celowania VATS. Nie mogło również zabraknąć nieodłącznego podręcznego komputera – PipBoy’a. Ciekawostką jest z pewnością możliwość przygarnięcia psa, który będzie reagował na nasze proste komendy. W czwartej części gry największy nacisk położony został na pełną swobodę działania oraz kształtowania przebiegu rozgrywki. 

 

Miłośnicy serii z pewnością docenia udoskonalony system rzemiosła, pozwalający przerabiać wiele elementów otoczenia do stworzenia nowych broni, narzędzi itp. Co ciekawe, z wielu elementów możemy również zbudować schronienie. Niestety sporym minusem produkcji są bardzo wysokie wymagania sprzętowe. Nawet minimalne zalecane parametry przewyższają większość komputerów. Przykładowo, aby uruchomić grę należy posiadać minimum 8 GB pamięci RAM.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0